سوخت اینترنتی توطئه های بهداشتی POTUS پس از “تقریباً درهم شکستن” ترامپ در نیوهمشایر

سوخت اینترنتی توطئه های بهداشتی POTUS پس از “تقریباً درهم شکستن” ترامپ در نیوهمشایر

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ هر دو با مسخره و نگرانی از تكانهایش در مورد رمپ ها و پله ها روبرو شده است و هم اكنون در رسانه های اجتماعی ویدئویی منتشر شده است كه ترامپ در سخنان خود كمك می كند و در حین راه رفتن تعادل خود را حفظ نمی كند.

هشتگ جدید توییتر ، #TrumpIsNotWell ، روز شنبه پس از نگرانی کاربران شبکه های اجتماعی از سلامتی رئیس جمهور در حال روند است.

سؤالات افزایش یافته با یک فیلم ویروسی نمایانگر حضور اخیر ترامپ در نیوهمپشایر بود که در آن او هنگام راه رفتن به صحنه ، تعادل خود را به طور خلاصه از دست داد. ترس هرچند کوتاه مدت بود ، زیرا ترامپ موفق شد خود را جمع کند و توانست آن را بازی کند و سرانجام به میکروفون ادامه داد.

ترامپ اندکی پس از پذیرش نامزدی حزب جمهوری خواه در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در روز پنجشنبه ، برای برگزاری یک راهپیمایی مبارزاتی روز جمعه وارد نیوهمشایر شد.

به دنبال این ویدئو ، ادعاهایی از طرف کمیته اقدام سیاسی ضد ترامپ درباره پروژه لینکلن مطرح شد و با یادآوری بازدید ترامپ از 16 نوامبر 2019 به مرکز پزشکی والتر رید ، اشاره کرد که “ما هنوز نمی دانیم که چرا” رخ داده است.

پروژه لینکلن PAC پیشنهاد داد: “مردم آمریکا باید بدانند که با ترامپ چه خبر است”.

شهروندان بلافاصله لحن را بدست آوردند ، و به گمانه زنی ها در مورد وضعیت ترامپ دامن زدند ، و فیلم های دیگری را منتشر کردند که نشان می داد ترامپ در هنگام سخنرانی لج می کند و با کلمات مشکل دارد.

از طرف کاربران پیشنهاد شد که مشکلی در سمت راست وی وجود دارد ، زیرا به نظر می رسد هنگام راه رفتن ، هنگام راست رفتن ، پای راست خود را می کشد.

ویدیوی دیگری نشان داد که ترامپ در حال نگه داشتن لیوان آب خود برای نوشیدن است ، اما با استفاده از هر دو دست برای این کار.

“علائم سمت چپ سکته مغزی؟” ، یک کاربر توییتر شگفت زده.

در یک رویداد اعلام نشده ، ترامپ ، 74 ساله ، به جای اینکه در اواسط زمستان طبق معمول شروع کند ، در ماه نوامبر سال 2019 ، به دلایلی که کاخ سفید به عنوان “شروع آزمایش معاینه سالانه خود” از مرکز پزشکی ملی والتر رید بازدید کرد ، به دلیل پیش بینی “2020 بسیار شلوغ”.

ترامپ پس از معاینه ادعا کرد که از سلامتی “بسیار خوبی” برخوردار است.

او گفت: “همه چیز بسیار خوب (عالی!) سال آینده تمام می شود” توییت کرد به هنگام.