سندرز قدم به عقب می گذارد اما جنبش جدید سوسیالیستی رشد خواهد کرد

سندرز قدم به عقب می گذارد اما جنبش جدید سوسیالیستی رشد خواهد کرد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به جودی دین ، ​​استاد علوم سیاسی در هابارت و ویلیام اسمیت کالج ها و مفسران مسائل سیاسی می پیوندند ، که آخرین کتاب آن “رفیق” است.

سناتور ورمونت ، برنی سندرز ، روز گذشته از مسابقه ریاست جمهوری دموکرات کنار رفت و گفت که او فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد. به نظر می رسید سندرز صرفاً یک چهره تصادفی برای جنبش سوسیالیستی نوظهور در ایالات متحده است. این جنبش اکنون کجا خواهد بود؟

کارکنان بهداشت و درمان در سراسر آمریکا در تلاش هستند تا موج جزر و مد بیماران مبتلا به کرونا را درمان کنند و این کار را با کمبود نیازهای اساسی مانند دستکش ، ماسک و لباس انجام می دهند. چگونه ایالات متحده ، ثروتمندترین کشور جهان ، کشوری که از سیستم مراقبت های بهداشتی خود لاف می کند ، اصول اساسی را برای ارائه به اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی خط مقدم ندارد؟ ساتیا واتی، یک مجری با ائتلاف ANSWER ، به نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید