سندرز به کارزار خاتمه داد اما میلیون ها نفر هنوز خواهان “انقلاب سیاسی” هستند

سندرز به کارزار خاتمه داد اما میلیون ها نفر هنوز خواهان “انقلاب سیاسی” هستند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران خبر اسپوتنیک ، نیکول روسل و والتر اسمولارک پیوستند.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. اخبار امروز در مورد ترک ساندرز از مسابقه است ، حرکتی که او را به سمت ادامه حرکت سوق داد ، و نابرابری های بهداشتی نژادی در ایالات متحده در پاندمی کروناویروس حتی واضح تر می شود.

اتهامات بی اساس علیه چینی های فراوان – مبنی بر اینکه پکن وسایل پزشکی مقاصد ایالات متحده را سرقت کرده است ، مبنی بر اینکه این coronavirus در یک آزمایشگاه اطلاعاتی ارتش چین ایجاد شده است ، و این بیماری همه گیر بخشی از یک برنامه چینی برای تسلط بر جهان است. آیا این تعصب ضد چینی جدید است یا آیا همه گیر این رسانه ها فقط به رسانه ها فرصت تبلیغ آن را داده اند؟ KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا و یکی از همکاران مکرر Counterpunch و Dissident Voice به این برنامه می پیوندد.

ظاهراً جو بایدن در ابتدای دیروز ویسکانسین ، پیروزی جنجالی را به دست آورد ، انتخاباتی که با امتناع یک قاضی فدرال به دستور حزب جمهوریخواه ایالتی برای به تعویق انداختن آن تا ماه ژوئیه به دلیل تاج گذاری ، جنجالی شد. حداقل ، در صورت اعتقاد به نظرسنجی در انتخابات رأی دهندگان تا سه ساعت قبل از ورود به محل رای گیری در صف ها منتظر ماندند. ما هنوز نمی دانیم که در بحث برانگیزترین ایالت ، مسابقه پرشور و محکم دادگاه عالی ، قاضی مورد تأیید ترامپ و دانیل کلی ، و رئیس کمیسیون انتخاباتی ایالت گفتند که وی تا 13 آوریل نتایج را منتشر نخواهد کرد. در همین حال ، برنی سندرز امروز به مبارزات انتخاباتی خود برای رئیس جمهور پایان داد. برایان و جان با هم صحبت می کنند دیو لیندورف، یک خبرنگار تحقیق ، یک ستون نویس برای CounterPunch ، و یکی از اعضای The Nation، Extra! و Salon.com ، که نوشته های آنها در ThisCantBeHappening.net است.

هر کشوری در سراسر جهان برنامه ای برای خارج کردن اقتصاد خود از رکود کرونویروسی دارد ، اما آیا برای جلوگیری از بزرگترین فاجعه اقتصادی از زمان رکود بزرگ کافی است. در ایالات متحده ، کنگره قبلاً بسته نجات چند هزار میلیارد دلاری ، بیشتر برای شرکت های بزرگ را تصویب کرده است و فدرال رزرو نرخ بهره خود را به صفر رسانده است. در اتحادیه اروپا ، بسیاری از کشورها حقوق کارگران بیکار را به طور کامل پوشش می دهند ، اما مباحثات شدیدی بین اقتصادهای ثروتمند اروپای شمالی و جنوب تحت تأثیر قرار گرفته است. و در ژاپن ، پارلمان 4 میلیارد دلار برای توزیع بیشتر بین مشاغل کوچک و متوسط ​​اختصاص داده است. استیو کین، نویسنده “Debunking Economy” و اولین اقتصاددان جهان پرجمعیت جهان که کارش در patreon.com/ProfSteveKeen است ، به نمایش می رود.

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید