سنا در خصوص رسیدگی به بیماری همه گیر کوروی ویروس شنوایی: چرا ما مقیاس داریم؟

سنا در خصوص رسیدگی به بیماری همه گیر کوروی ویروس شنوایی: چرا ما مقیاس داریم؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر یولاندرا هنکوک ، متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی همراه است.

کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و حقوق بازنشستگی مجلس سنا به رهبری جمهوریخواهان روز سه شنبه در مورد رسیدگی به بیماری پاناسونی کروناویس در کشور جلسه دادرسی از راه دور برگزار کرد. رئیس کمیته سناتور لامار الكساندر (R-TN) ، سناتور عضو پتی موری (D-WA) و چهار شاهد – استفان هان ، رئیس سازمان غذا و دارو. رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها؛ برت ژیرار ، دستیار دبیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که مسئولیت آزمایش کورو ویروس را بر عهده دارد. و دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی – از راه دور در جلسه غیرمعمول ظاهر شدند. هر یک از اعضای کمیته یک دوره پنج دقیقه ای را برای پرسیدن سؤال و دریافت پاسخ داشتند. از این چه آموختیم؟

مرا متحیر می کند. مهم نیست که چقدر این موضوع را مورد بحث قرار می دهیم ، هر چقدر هم که این مسئله غمناک باشد و چقدر غیر دموکراتیک است ، جمهوری خواهان و بعضاً دموکرات ها همچنان پاکسازی رای دهندگان را از لیست می گیرند. “گروههای مدنی حقوق بشر آمریكا روز دوشنبه برای مداخله در دادخواستی توسط گروه فعال راستگرای قضایی دیده بان كه منتقدین هشدار می دهند می تواند منجر به” تصفیه غیرضروری و بالقوه از بین بردن پول “از لیست های رای دهندگان در سه ایالت پنسیلوانیا پیش از انتخابات ماه نوامبر شود ، “رویاهای مشترک دوشنبه گزارش شده است. چقدر نگران ما باید درباره آنچه اتفاق می افتد نگران باشیم؟

مقاله فوق العاده ای در MintPress News با عنوان “چقدر دولتها با لابی بی سیم چگونه می توانند 5G برای جمع آوری داده ها و نظارت برای شهروندان بسازند” وجود دارد. دريك برز مي گويد: “در حالي كه فن آوري 5G را به عنوان وسيله براي بارگذاري سريعتر به عموم مي فروشد ، Big Wireless – كه شامل وبي از شركت هاي مخابراتي ، لابيست ها و موسسات حقوقي است – ميليون ها دلار را براي لابي كردن دولت هاي جهان براي اجراي بعدي هزينه مي كند. تولید فناوری سلولی به دلیل پتانسیل موجود در جمع آوری داده ها و نظارت شهروندان. ” ما از این چه کاری می کنیم؟

چرا ایالات متحده تلاش می کند و نمی تواند یک عامل سابق سیا را به هائیتی تبعید کند؟ امانوئل “Toto” ثابت کیست؟ اول ، قتل عام Raboteau چه بود ، و چگونه این ارتباط با کودتای 1991 آمریكا است كه رئیس جمهور ژان برترند آریستید را از هائیتی مجبور كرد؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از آن هستند ، می دهد. در حال مبارزه با چاقی کودکان هستند.

گرگ پالاست – گزارشگر تحقیقاتی برنده جایزه که در مجله نگهبان ، مجله ملت ، مجله رولینگ استون ، بی بی سی و سایر رسانه های مشهور دیده می شود. وی ونزوئلا را برای فیلم “اخبار شب” The Guardian و تلویزیون بی بی سی پوشش داد. گزارش های بی بی سی وی اساس فیلم او “ترور هوگو چاوز” است.

درریک برز – روزنامه نگار ، فیلمساز مستند ، فعال و نویسنده از هیوستون ، تگزاس. او بنیانگذار شبکه مقاومت آگاهانه است.

رائول دیگو – نویسنده کارکنان MintPress News ، عکاس خبری مستقل ، پژوهشگر ، نویسنده و فیلمساز مستند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم