سنای ایالات متحده امی کانی بارت را به دادگاه عالی تأیید کرد و اکثریت محافظه کار را تأسیس کرد

سنای ایالات متحده امی کانی بارت را به دادگاه عالی تأیید کرد و اکثریت محافظه کار را تأسیس کرد

سنای آمریكا روز دوشنبه امی كونی بارت را به دیوان عالی كشور تأیید كرد و وی را به پنجمین زنی كه در دادگاه عالی خدمت می كند تبدیل كرد و به محافظه كاران در آنجا 6-3 رأی داد.

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، به ما پیوست تا عصر دوشنبه درباره سنا در مورد تأیید بارت صحبت کنیم. وی همچنین در مورد رأی دادگاه عالی دوشنبه شب در مورد رد “درخواست مربوط به همه گیری از طرف دموکرات ها و گروه های مدنی برای تمدید مهلت شمارش آرا mail نامه های پستی دریافت شده پس از روز انتخابات در مهمترین ایالت ویسکانسین” ، به عنوان واشنگتن پست بحث می کند. گزارش شده

فرد رابنر، وكیل حقوق مدنی و دادرسی مستقر در پیتسبورگ ، برای بحث در مورد تیراندازی مرگبار دوشنبه توسط پلیس جوانی 27 ساله سیاه پوست كه گفته می شود در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا مسلح به چاقو بود ، به ما پیوست. این حادثه باعث اعتراض شد و معترضین با پلیس درگیر شدند. نیویورک تایمز گزارش داد: “شهردار جیم کنی گفت که تیراندازی ، که تا حدی توسط یک تماشاگر فیلمبرداری شده بود ،” س difficultالات دشواری را ایجاد می کند که باید به آنها پاسخ داده شود “و کمیسر پلیس قول تحقیقات را داد.”

لئو فلورس، هماهنگ کننده آمریکای لاتین برای کد پینک ، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چگونه “رای تاریخی شیلی فقط چند روز پس از یک پیروزی غلبه بعدی انتخابات در بولیوی ، جایی که شهروندان دولت محافظه کار آژز را رد کردند ، که در نوامبر به قدرت رسید ، همانطور که مینتپرس نیوز روز دوشنبه گزارش داد ، کودتای نظامی مورد حمایت ایالات متحده است. “تقریباً با شمارش همه آرا … 78 درصد مردم شیلی دیروز به” قانون اساسی “جدید” سی “رأی دادند.”

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی ، به ما می پیوندد تا درباره معضل گرسنه ماندن آمریکایی های روستایی بحث کنیم. رویترز روز چهارشنبه گزارش داد ، علی رغم اینکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، “میزان رکورد کمک به بخش کشاورزی” را “هدایت می کند” ، بیشتر این کمک “به مزارع بزرگ بیش از کارگران مواد غذایی یا کشاورزان مقیاس کوچک بوده است.”

جمارل توماس، میزبان مشترک خطاهای خطا در رادیو اسپوتنیک ، در مورد داستان ایمیل هانتر بایدن صحبت می کند و در مورد مقاله اخیر واشنگتن پست صحبت می کند که از رسانه ها خواسته است که این اطلاعات را به عنوان اطلاعات غیرقانونی خارجی گزارش دهند ، حتی اگر احتمالاً اینگونه نباشد.

مارک اسلبودا، تحلیلگر امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو ، در مورد گزارش رویترز بحث می کند ، “ترکیه روز دوشنبه گفت که گفتگوهای هدف محور در راستای تصمیمات شورای امنیت سازمان ملل متحد برای تلاش گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا برای نتیجه گیری مورد نیاز است ، آتش بس با حمایت در قره باغ قره باغ فروپاشید. روز دوشنبه ، آتش بس با حمایت ایالات متحده در منطقه به خطر افتاد زیرا آذربایجان و نیروهای ارمنی قومی جنگ را در محاصره کوهستان از سر گرفتند ، و از تلاش های بین المللی برای پایان دادن به درگیری که صدها نفر را در گذشته کشته است ، سرپیچی کردند. ماه “

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده كودتای مخملی ، برای بحث در مورد ستون دوشنبه نماینده رونگر پا ، كنگره بازنشسته آمریكا ، تحت عنوان “‘خاطرات جنگ عراق” در ده سال: حقیقت خیانت است “به این نمایش می پیوندد. این مقاله خاطرنشان کرد: “ده سال پیش هفته گذشته ، سازمان ویکی لیکس جولیان آسانژ افشای تخلف دولت را منتشر کرد … [that] وحشیانه حمله به عراق را به ما نشان داد. این حقیقت را درباره حمله و اشغال آن کشور به ما نشان داد. ”

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد گزارش رویترز که “، وزیر امور خارجه ایران روز دوشنبه خواستار اقدام در سازمان ملل علیه یکجانبه گرایی ایالات متحده شد ، در حالی که واشنگتن را به دلیل جنگهایی که از سال 2001 آغاز شده است ، تقبیح کرد ، وزیر امور خارجه ایران سخنرانی کرد مجمع عمومی برای یک نشست سطح بالا به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تشکیل نهاد جهانی ، جایی که ایالات متحده بدنبال افزایش فشار بر ایران است. ” وی از سازمان ملل متحد خواست “خود را متعهد شود تا متحد علیه یکجانبه گرایی و جنگ بایستد.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم