سناتور مکزیک در طی کنفرانس ویدئویی با رئیس بانک مرکزی بی هدف می رود

سناتور مکزیک در طی کنفرانس ویدئویی با رئیس بانک مرکزی بی هدف می رود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اولین قانون بیماری همه گیر کوروی ویروس این است: دستان خود را بشویید و فاصله اجتماعی را حفظ کنید. قانون دوم بیماری همه گیر این است: اطمینان حاصل کنید که وقتی در یک کنفرانس ویدئویی با همکاران یا دوستان خود هستید ، دوربین رایانه خود را خاموش کنید ، در غیر این صورت طی چند ثانیه ویروسی می شوید.

سناتور 66 ساله مارتا لوسیا مچر ناخواسته پس از رفتن در طی کنفرانس زومیت با رئیس بانک مکزیک ، سیاستمداران و روزنامه نگاران ، ناخواسته به یک احساس اینترنت تبدیل شد. این حادثه در تاریخ 29 ماه مه در طی گفتگو در مورد تأثیر بیماری همه گیر کوروی ویروس بر اقتصاد مکزیک و چگونگی تطبیق این کشور با آن رخ داد.

در میانه گفتگو ، سناتور تصمیم گرفت لباس خود را عوض کند ، با این حال کاملاً فراموش کرد که او در دوربین است. سپس یک صفحه نمایش به صورت آنلاین ظاهر شد و موجی از اظهارات طعنه آمیز و عصبانی از جمله همکاران طرف دیگر طیف سیاسی را برانگیخت.

مچر از همه شرکت کنندگان در کنفرانس ویدئویی برای این حادثه عذرخواهی کرد ، اما خاطرنشان کرد که به عنوان یک فمینیست ، از بدنش شرمنده نیست.

“این دقیقاً این مفهوم را دارد که یک زن” فقط بدن او “است که مجازات زنانی را که علیه آنها همیشه جنگیده ام ، مجاز و مساعد کرده است. من یک زن 66 ساله هستم که چهار فرزند شیر داده است ، سه نفر از آنها. امروز من مسئول هستم ، و از بدنم به دلیل تغذیه آنها احساس غرور می کنم. من زنی هستم که تقریباً 40 سال در جناح چپ جنگیده ام و در تعهد صمیمانه من برای دفاع از حقوق بشر نقشهای مختلف عمومی را اشغال کرده ام. زنی که از بدنش شرمنده نیست ، من آن را دوست دارم و از آن مراقبت می کنم. “، مچر در نامه ای که در توییتر خود منتشر کرده است ، نوشت.

بیانیه وی حمایت از اعضای عمومی و سیاستمداران را برانگیخت. سناتور ريكاردو مونئال آويلا نوشت: “با توجه به حملات عليه او ، محصول ناخوشايندی در طول يك جلسه مجازی ، ما یاران خود را تأیید می كنیم. اخلاق و صداقت همیشه قوی تر از بدنام و حمله است.”

به گفته رسانه های محلی ، مشخص نیست چه کسی این تصویر را منتشر کرده است که سناتور بی جان را نشان می دهد ، اما طبق گزارش ها مجلس اعلام کرده است که علیه افرادی که این تصویر را در رسانه های اجتماعی منتشر می کنند ، اقدام قانونی خواهد کرد.