سناتور سابق SNL Comedienne Slams گراهام به عنوان “دلیل اصلی F ** پادشاه” پشت شورش Capitol

سناتور سابق SNL Comedienne Slams گراهام به عنوان “دلیل اصلی F ** پادشاه” پشت شورش Capitol

به دنبال هجوم حامیان ترامپ در روز چهارشنبه به ساختمان کاپیتول ، تعدادی از نمایندگان کنگره رئیس جمهور ایالات متحده را به دلیل دامن زدن به خشونت با سخنان “تقلب در انتخابات” مقصر دانستند. پس از شورش ، تعدادی از جمهوری خواهان حتی با قول های قبلی خود مخالفت کردند و با صدور گواهینامه برد جو بایدن مخالفت کردند.

لدزی گراهام ، سناتور جمهوری خواه ، “اصلی ترین دلیل اصلی اغتشاشات واشنگتن” توسط لسلی جونز ، کمدین آمریکایی ، یکی از اعضای سابق بازیگران Saturday Night Live که نام خود را در حمله به دونالد ترامپ بلند کرده است ، نامگذاری شد.

پس از نفوذ ساختمان Capitol در ایالات متحده توسط آشوبگران در روز چهارشنبه ، باعث شد هر دو اتاق کنگره ایالات متحده مخفی شوند زیرا در آستانه تأیید پیروزی جو بایدن در انتخابات بودند ، گراهام از جمهوری خواهان دیگر خواست که باخت انتخابات ترامپ را بپذیرند.

“تمام شد ، تمام شد! آخرین چیز ، جو بایدن – اکنون من با جو به دنیا سفر کرده ام. امیدوارم که او باخت ، من دعا کردم که او ببازد. او پیروز شد. او رئیس جمهور قانونی ایالات متحده است ، “وی به نمایندگان كنگره ای كه پس از تعطیلات ناشی از جمعیت ، به اتاق سنا بازگشتند ، گفت.

“من نمی توانم با گفتارهای خود مردم ، گروههای خاصی را متقاعد کنم ، اما با اقدامات خود به شما می گویم که شاید من ، بیش از همه افراد دیگر در این ارگان ، باید این را بگویم: جو بایدن و کامالا هریس به طور قانونی انتخاب شده و رئیس جمهور می شوند و معاون رئیس جمهور ایالات متحده در 20 ژانویه ، “ادامه داد.

پس از ادعای دونالد ترامپ مبنی بر “تقلب” بودن انتخابات نوامبر در انتخابات نوامبر به دلیل بی نظمی و شمارش آرا illegal غیرقانونی ، گراهام کسی بود که پیش از این خواستار امضای آرا sign در جورجیا شده بود. لیبرال های آمریکایی این سخنان و قول های قبلی ترامپ را مبنی بر عدم پذیرش “هرگز” انتخاب جو بایدن به دلیل خشونت های روز چهارشنبه ، مقصر دانستند.

بنابراین تماس های تسلیت گراهام در صحن سنا ، جونز را که تحت حمله کامل علیه سناتور و مدافع وفادار ترامپ قرار گرفت ، تحت تأثیر قرار نداد.

“وقتی خودت برو مادر مادر *** تو. تو خودت بانوی گراهام” ، او در حالی که کلیپی را با صدای بلند در توییتر منتشر می کرد از جیغ بر سر سخنرانی سناتور که توسط MSNBC پخش می شد ، فیلمبرداری شد. . “شما دلیل اصلی اتفاق افتادن این همه لعنتی هستید. سعی نکنید که پادشاه اکنون برای شام آواز بخواند ، عوضی.”

این کمدین تنها کسی نبود که گراهام را با اظهارات خود متهم کرد که ناعادلانه است پس از حمله به کاپیتول باعث کشته شدن حداقل پنج نفر از جمله هر دو آشوبگر و یک افسر پلیس شد.

وی به لیستی از مشاهیر پیوست که با استناد به اصلاحیه 25 ، خواستار برکناری رئیس جمهور از دفتر شدند ، ایده ای که در نامه ای توسط دموکرات های کمیته قضایی مجلس نمایندگان نوشته شد اما تاکنون حمایت چندانی در میان جمهوری خواهان کنگره پیدا نکرده است.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه ، گراهام به وضوح اظهار داشت که “در این مرحله” طرفدار ایده نیست زیرا از چهار سال کار خود در کنار رئیس جمهور دفاع کرد.

گراهام با نامگذاری “تروریست و نه میهن پرست” به اراذل Capitol ، به خبرنگاران گفت كه ترامپ باید به این تفاهم برسد كه “اقدامات او مسئله بود ، نه راه حل”.

به گفته این سناتور ، رئیس کمیته قضایی سنا ، میراث ترامپ با شورش واشنگتن “خدشه دار شد”.

به دنبال ناآرامی های کاپیتول ، دونالد ترامپ با انتشار بیانیه ای ویدئویی “خشونت ، بی قانونی و ضرب وشتم” را که در روز چهارشنبه در نهاد اصلی قانونگذاری کشور رخ داده است محکوم کرد و برای اولین بار به طور علنی تأیید کرد که “دولت جدید در 20 ژانویه افتتاح خواهد شد” .