سناتور آمریكایی با وجود شواهد صفر در مورد مسكو درگیر ، هك را “حمله مجازی” توسط روسیه خواند

سناتور آمریكایی با وجود شواهد صفر در مورد مسكو درگیر ، هك را “حمله مجازی” توسط روسیه خواند

رسانه های غربی ادعای دست داشتن روسیه در هک وب سایت اخیر دولت آمریکا بدون هیچ مدرکی را طوطی بازی می کنند و جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا قول داد که تلافی این حملات سایبری را انجام دهد.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، با ما همراه می شود تا درباره گزارشات مربوط به یک عملیات هک گسترده شامل وب سایت های دولت ایالات متحده صحبت کنیم. تقریباً همه رسانه های جریان اصلی غربی ادعای دست داشتن دولت روسیه در این هک را تکرار می کنند ، اما دولت آمریکا مدارکی ارائه نکرده است. سناتور دیک دوربین (D-IL) در سخنرانی روز پنجشنبه قبل از سنا این عملیات هک را “حمله مجازی روس ها به حسابهای مهم دولت فدرال” خواند و بایدن قول داده است “هزینه های قابل توجهی” به مسئولان تحمیل کند ، به گزارش فاکس نیوز.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، به ساعت بحرانی بازمی گردد تا درباره وضعیت اقتصاد ایالات متحده بحث کند زیرا ادعاهای بیکاری همچنان بالا است و کنگره بر سر یک بسته محرک بحث و جدال می کند. مذاکرات اخیر به توافق نهایی اشاره دارد که شامل پولی برای دولت های ایالتی و محلی نخواهد بود ، علی رغم پیش بینی هایی که بیش از 5 میلیون کارگر بدون چنین بودجه ای از کار اخراج می شوند.

دکتر جهان “جیگی” البیومی، استاد پزشکی و مدیر بنیانگذار دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن ، انستیتوی رودمان ؛ و دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، بازگشت به بحث در مورد گزارش هایی که هیئت متخصصان مستقل با اکثریت قوا به سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای واکسن COVID-19 Moderna اجازه استفاده اضطراری را توصیه می کنند. در پانل ما موارد مربوط به اثربخشی و ایمنی که بسیاری از افراد را نسبت به مصرف واکسن دلهره دارد ، مورد بحث قرار می گیرد. آیا ترس آنها معتبر است و آیا این ترس ها استفاده از واکسن درمانی را برای غلبه بر بیماری همه گیر کشیده پیچیده می کند؟

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ؛ و ری مک گاورن، تحلیلگر پیشین CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، گرد هم آمدند تا چندین مهمترین داستان هفته را مورد بحث قرار دهند. یکی از اصلی ترین این داستان ها یکی از موارد ضبط شده است که اخیراً از پروژه Veritas جیمز اوکیف منتشر شده است و نشان می دهد که جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، در سال 2011 با وزارت امور خارجه تماس گرفته و به او اطلاع داده است که 250،000 کابل دیپلماتیک از ویکی لیکس سرقت شده است و ممکن است آزاد شود به زودی. آسانژ به دپارتمان توصیه کرد اقدامات محافظتی را برای محافظت از پرسنل انجام دهد زیرا ممکن است اقدامات دزدگیرانه و اقدامات احتیاطی لازم توسط سارق انجام نشده باشد.

دکتر جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ؛ و دنی هایپهونگ، نویسنده و مشارکت کننده Black Agenda Report ، برای بررسی گروه دیگری از داستانهای مهم هفته تلاش کنید. آنها نگرانیهای فزاینده ای را مطرح می كنند كه بایدن در حال ایجاد یك تیم سیاسی مملو از عوامل بدنام وال استریت است. گزارش ها نشان می دهد که بایدن تیم انتقالی خود را با اضافه شدن اعضای جدید ، مانند اریک گلدشتاین ، کارمند 18 ساله گلدمن ساکس ، رشد داده است. مونیکا ماهر ، معاون رئیس جمهور در زمینه اطلاعات تهدیدات سایبری در گلدمن ؛ و جاش زوفر ، که قبلاً مدیر تعامل در مک کینزی بود و اکنون در شرکت سهام خصوصی Cove Hill Partners کار می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected]