سفر دردسرساز ترامپ به خارج از والتر رید

سفر دردسرساز ترامپ به خارج از والتر رید

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره ظاهر خاص ترامپ بحث می کنند. روز جمعه ، ترامپ تشخیص COVID-19 خود را تأیید کرد. روز یکشنبه ، ترامپ قرنطینه را ترک کرد تا یک حیرت انگیز برای طرفداران خود انجام دهد.

میهمانان:

مرام سوسلی – تحلیلگر و شیمی دان ژئوپلیتیک | بی بی سی به طور دقیق سوریه را پوشش نمی دهد

آدام ایدینگر – فعال حشیش | دوز خرد

نیکلاس ویلسون – فعال مبارزه با فساد و افشاگر | FinCen ، HSBC ، پولشویی

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح های سازمان ملل و افشاگر سلاح های کشتار جمعی | آیا COVID ترامپ می تواند در یک شروع جدید به معامله منجر شود

جای تعجب نیست که رسانه های جریان اصلی از نظر استراتژیک با پوشش دادن داستان ها انتخاب می شوند. سوریه در وضعیت بسیار پیچیده ای قرار دارد. مارام سوسلی ، تحلیلگر ژئوپلیتیک ، متخصص اخبار سوریه است. او به میزبانان می پیوندد تا توضیح دهد که چگونه پوشش بی بی سی در سوریه نادرست است.

قانونی شدن شاهدانه به سرعت در ایالات متحده در حال گسترش است. اکنون ، برخی از همین فعالان برای ایجاد ریز دوزینگ تلاش می کنند. آدام ايدينجر ، شخص اصلي هشدار ، براي تعريف ميكرو دوز و تاثيرات مثبت احتمالي وارد اين برنامه مي شود.

پولشویی یک مسئله بین المللی در میان قدرتمندترین افراد در جهان است. با این حال ، به نظر می رسد هیچ کس هیچ وقت پاسخگو نیست. نیکلاس ویلسون ، فعال مبارزه با فساد اداری ، به برخی از بدترین مواردی اشاره دارد که مورد توجه قرار نگرفته اند.

پس از همه شوخی ها ، آزمایش رئیس جمهور ترامپ برای COVID-19 مثبت است. اسکات ریتر ، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل ، دیدگاه خود را در مورد آنچه ممکن است در نتیجه این تشخیص رخ دهد ، بیان می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم