سر پوشانده اما بدون سینه بند: کهربا به دلیل نگاه “بی احترامی” هنگام بازدید از مساجد ترکیه تحت آتش قرار گرفت

سر پوشانده اما بدون سینه بند: کهربا به دلیل نگاه “بی احترامی” هنگام بازدید از مساجد ترکیه تحت آتش قرار گرفت

بازیگر آمریکایی و همسر سابق جانی دپ ، عنبر هارد ، درگیر درگیری حقوقی با همسر سابق خود شده است که وی را متهم به دروغگویی بودن به عنوان قربانی سوء استفاده خانگی در زمان ازدواج خود می کند. به نظر می رسد که این اتهامات علیه ستاره دزدان دریایی کارائیب و برخی از اقدامات و سخنان گذشته هارد باعث شده است که وی یک باشگاه واقعی از نفرت ها به دست بیاورد.

پس از اینکه این بازیگر در هنگام بازدید از مسجدی در ترکیه که در آن به نظر می رسید بی رحم است ، Amber Heard مجبور شد در توییتر از خود دفاع کند ، زیرا بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی او را به بی احترامی نسبت به فرهنگ اسلامی متهم کردند.

عکس هایی که به نظر می رسد حذف شده و سپس بار دیگر در فید و استوری های اینستاگرام وی بارگذاری شده است ، نشان می داد که ستاره رام دیاری در یکی از مکان های مقدس استانبول در حالی که روسری قرمز رنگی را بالای یک بلوز روشن و بالای آن نشان می داد ، نشان می داد که درخشش خود را نشان می داد. سینه ها این عکس ها باعث ناراحتی برخی از کاربران رسانه های اجتماعی شد که برای به اشتراک گذاشتن آنها در سیستم عامل های دیگر از جمله توییتر ، خشمگین شدند ، در حالی که این بازیگر 34 ساله را به عدم آگاهی از “معنی احترام” متهم کردند.

یکی از کاربران “اوه ، او خیلی محترمانه؟” کینه ای. “در یک مکان مذهبی سینه های خود را در یک بلوز چشمی نشان می دهد … روسری را روی سرش می گذارد ، اما سینه بند؟ نه … این عکس خلاصه می کند که # جعلی و واجی #AmberHeard واقعاً چقدر است”.

با این حال ، بعد از اینکه یکی از رسانه ها از نارضایتی ظاهر هرد الهام گرفت ، بازیگر زن با صدای توئیت زنگ زده به رسانه ها و متنفران گفت: “نه. ظاهراً هرکسی که 4 مبلغ این را برای” نوشتاری “پرداخت کرده ، به اندازه کافی پرداخت نکرده است.

اما این واکنش فقط بیشتر مورد تحریک عموم مردم قرار گرفت و بسیاری از همسر سابق جانی دپ به دلیل عدم موفق شدن در عذرخواهی از اقدامات خود و عدم احساس ابراز پشیمانی از لباس “بی احترامی” وی ، حتی بیشتر از آن باعث نگرانی عموم مردم شدند.

“او هرگز عذرخواهی نکرده است. از همه او عذرخواهی می کند. او همیشه بهانه ای می گیرد ، و این یک اتهام مناسب و مودبانه نیست ، همیشه” من بهتر از شما-بنابراین-هرگز-انتقاد نیستم ” من بهانه می کنم ، یک نفر نوشت.

سفر هرد به استانبول به دنبال حضور وی در دادگستری رویال لندن ، جایی که همسر سابق وی در حال شکایت است خورشید ناشر ، روزنامه های گروه خبری (NGN) بخاطر اینکه در مقاله ای در سال 2018 وی را به عنوان “زن ضرب و شتم” صدا زد ، ضمن استناد به “شواهد بیش از حد” مبنی بر سوءاستفاده از این بازیگر زن در طول ازدواج کوتاه آنها. قرار است دپ با اثبات اینكه او هرگز به استارل حمله نكرده است ، 350 هزار پوند خسارت به دست آورد و در روابط آنها قربانی شود.

©
REUTERS / HANNAH MCKAY

عنبر هارد در 22 ژوئیه وارد دادگاه عالی لندن می شود

طی سه هفته شهادت هرد ، دپ ، کارمندان و دستیاران فعلی و سابق آنها ، دادگاه جزئیات تکان دهنده ای درباره ازدواج این زوج شنیده است ، با این حکم انتظار می رود که زودتر از اواخر ماه سپتامبر تحویل داده شود. با این حال ، اعتقاد بر این است که این محاکمه افترا فقط قبل از نبرد واقعی ژانویه آینده در ایالات متحده فقط “تمرین لباس” است. در کشور خود ، دپ در حال شکایت از هرد برای مقاله 2018 است واشنگتن پست، جایی که او خود را قربانی سوءاستفاده خانگی توصیف کرد ، گرچه بدون نامگذاری مستقیم بازیگر. کاپیتان معروف جک اسپارو هنوز این ادعاها را شخصاً در دست گرفت و اکنون امیدوار است که هرد را به اتهامات “دروغین” خود 50 میلیون دلار بپردازد.