سرکوب داستان شکارچی بایدن ، رئیس پلیس مینیاپولیس شووین را محکوم می کند

سرکوب داستان شکارچی بایدن ، رئیس پلیس مینیاپولیس شووین را محکوم می کند

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان در مورد پوشش مطبوعاتی هانتر بایدن ، افزایش تنش در اوکراین ، برنامه های مدیر بایدن برای افزایش مالیات شرکت ها در آمریکا و خارج از کشور و دادگاه کیفری بنیامین نتانیاهو و اولویت وی در سیاست اسرائیل صحبت کردند.

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر در The Duran | سرکوب رسوایی های شکارچی بایدن ، افزایش تنش ها در اوکراین

مارک فراست – اقتصاددان و استاد | نرخ مالیات شرکت ها در ایالات متحده آمریکا و سراسر جهان

میکو پیلد – فعال حقوق بشر و نویسنده | دادگاه کیفری و دوام سیاسی بنیامین نتانیاهو

تد رالl – کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس صنفی | رسوایی هانتر بایدن ردوکس ، قانون تقلب در رای گیری گرجستان ، سیاست های مترقی / دموکراتیک

در اولین ساعت ما با الكساندر مرکوریس در مورد سرکوب داستان لپ تاپ هانتر بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته صحبت کردیم ، اینکه چرا پسر رئیس جمهور به طور ناگهانی درباره گذشته رسوا شده خود بسیار واضح است و اینکه آیا تحقیقات فدرال در مورد هانتر تحمل می کند یا خیر هر میوه ای ما به تنش های فزاینده در اوکراین روی آوردیم زیرا ، پس از جابجایی نیروهای اوکراین به سمت مرزهای جمهوری های خلق لوگانسک و دونتسک ، روس ها با تغییر مکان نیروها در مرز ، این کار را دنبال کردند. ما در مورد احتمال جنگ آزاد و نحوه برخورد با این موضوع در مطبوعات غربی صحبت کردیم.

در ساعت دوم ، ما با مارک فراست در مورد افزایش برنامه ریزی شده مالیات برای شرکت های بزرگ بایدن ، حمایت مالی کلیدی از لایحه زیرساخت 2.3 تریلیون دلاری وی ، طرح مشاغل آمریکایی صحبت کردیم. ما همچنین به بررسی سیاست پیشنهادی جهانی مالیات بر درآمد شرکت های بزرگ ، رئیس سابق بانک فدرال و وزیر خزانه داری فعلی ، جانت یلن پرداختیم ، از جمله اینکه آیا حتی در سیستم سیاسی فعلی بین المللی حتی امکان پذیر است.

پس از مارک ، ما با میکو پلهد در مورد محاکمه اخیراً بنیامین نتانیاهو به اتهام فساد و پیوند گفتگو کردیم. میکو به ما گفت که چرا فکر می کند نتانیاهو هنوز در قدرت است: او فقط یک شخصیت سیاسی کاریزماتیک نیست ، بلکه با حرکت سفارت آمریکا به اورشلیم و انتشار واکسن پیشرو در جهان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

در آخرین ساعت خود ، ما با تد رال در مورد قانون جدید حق رای گیری گرجستان و آنچه نماینده آن برای جورجیا و حزب دموکرات است صحبت کردیم. ما به سرعت به داستان شکارچی بایدن روی آوردیم ، و به بررسی عقب نشینی داستان متولدین آوریل توسط NPR پرداختیم و اینکه آیا این امر منجر به انتشار مطبوعات گسترده تری خواهد شد. ما با صحبت در مورد وفاداری پیچ خورده ترقی خواهان در کنگره به حزب دموکرات بسته شدیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم