سرمایه داری در بحران به دلیل نزدیک شدن تعداد کشته های ایالات متحده به کل جنگ داخلی

سرمایه داری در بحران به دلیل نزدیک شدن تعداد کشته های ایالات متحده به کل جنگ داخلی

طرفداران صلح روز اقدام افغانستان را آغاز کردند. بولیوی خواستار عدم مداخله ایالات متحده در عدالت قتل عام است. لیست نشان می دهد کدام پلیس ها از تشخیص چهره استفاده می کنند

در این قسمت از برنامه By Any Means Nothing، هماهنگ کننده شبکه اتحاد سیاه برای صلح به میزبانان شان بلکمن و ژاکی لوقمان پیوستند. جولی واروگه، برای گفتگو درمورد روز اقدام درمورد افغانستان که آنها در 8 آوریل آغاز می کنند تا در پاسخ به امتناع آشکار دولت بایدن از پیوستن به معامله تحت ریاست جمهوری ترامپ.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند گوستاوو وارگاس، یک سازمان دهنده اصلی با Colectivo Kawsay و یکی از اعضای جامعه بولیوی در منطقه DC ، برای بحث در مورد اعتراض اخیر خود در خارج از بنای یادبود لینکلن خواستار پایان دادن به مداخلات ایالات متحده در تلاش برای مسئولیت پذیر کردن نویسندگان کودتای نوامبر 2019 ، سابقه طولانی دولت ایالات متحده در پناه دادن به دیکتاتورهای وفادار آمریکای لاتین و جنایتکاران جنگ ، و اهمیت همبستگی بین المللی در مبارزه.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافا، ویراستار Tech برای People.org ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی ما “Tech For The People”. آنها در مورد لیست درز شده ادارات پلیس با استفاده از فناوری تشخیص چهره توسط Clearview AI ، سرقت 533 میلیون کاربر کاربر فیس بوک و آنچه در این زمینه باید انجام دهند ، و تلاش های غول ارتباطات از راه دور AT&T برای کاهش سرعت اجتناب ناپذیر سرعت اینترنت بحث می کنند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند یوجین پوریرمیزبان اخبار دستیابی به موفقیت و نویسنده کتاب “Shackled and Chained: Enceredment in American Capitalist America” ​​برای بحث در مورد آخرین مورد دادگاه درک شووین برای قتل غیرقانونی جورج فلوید ، چرا دموکرات ها تمایل به “سخت” بودن را دارند در مورد جنایت و مهاجرت اما در مورد فقر نه ، و چگونگی نشان دادن ضعف های ذاتی سیستم در شکست مداوم سرمایه داری آمریکا در پاسخ به کوید.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم