سربازان آمریکایی پس از کلیپ TikTok در جایی که سوری ها را با اشکال درمورد میا خلیفه خطاب می کنند ، خشمگین می شوند

سربازان آمریکایی پس از کلیپ TikTok در جایی که سوری ها را با اشکال درمورد میا خلیفه خطاب می کنند ، خشمگین می شوند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

خلیفه ، در سال 2014 وارد صنعت پورنو شد و طبق وب سایت Pornhub ، خیلی زود به یکی از پربازدیدترین مجریان تبدیل شد. با این حال ، او پس از حضور در فیلم های باحجاب ، حجاب زنان مسلمان ، در جهان اسلام خشمگین شد. وی پس از آزادی تهدید به مرگ شد ، از جمله از طرف گروه تروریستی داعش.

کاربران شبکه های اجتماعی پس از انتشار ویدئویی در TikTok ، به سختی از سربازان آمریکایی انتقاد کرده اند که نشان می دهد نظامیان از شهروندان سوریه در مورد میا خلیفه بازیگر سابق پورنو ، سizال می کنند. این تصاویر نشان می دهد که مردان سوری ظاهراً این س understandingال را نمی فهمند ، پس از آن سربازان آمریکایی سعی می کنند برای آنها توضیح دهند که درباره چه کسانی صحبت می کنند. بعد از شروع صحبت یکی از مردان سوری ، روی عنوان “باید عربی بیشتری مطالعه می کردم” می خوانید.

ریچارد ولفگانگ در بخش نظرات در زیر ویدئو ، پس از انتشار حذف شد ، مردان را “افراد واقعاً شگفت انگیز” توصیف کرد و نوشت که “خوشبختانه” با آنها ملاقات کرده است.

با این حال ، مانع از جمع شدن نظرات که اکثر آنها منفی بودند نبود. بسیاری از کاربران اینترنتی رفتار خود را بی احترامی دانستند و خاطر نشان کردند که میا خلیفه اهل لبنان است و نه سوریه.

سرباز ریچارد ولفگانگ سپس بیانیه ای را منتشر کرد و گفت او و همکارانش به سادگی شوخی می کردند.

… اما به نظر می رسد توضیحات او خشم بیشتر کاربران اینترنتی را

برخی از شهروندان اینترنتی نوشتند که از رفتار سربازان آمریکایی تعجب نکرده اند.

هنوز دیگران دریافتند که هیچ چیز بد و بی احترامی در عملکرد نظامیان آمریکایی وجود ندارد.

میا خلیفه یکی از شخصیت های رسانه ای لبنانی-آمریکایی است که بیشتر بخاطر فعالیت کوتاه مدت در صنعت پورنو شناخته می شود. به گفته Pornhub ، وی به عنوان مشهورترین اجرا کننده شناخته شد و حتی پس از ترک صنعت نیز این عنوان را حفظ کرد. وی پس از حضور در چندین فیلم پورنو با حجاب ، حجاب مسلمان ، باعث خشم در جهان اسلام شد. وی پس از انتشار فیلم ها ، تهدید به مرگ توسط افراد آنلاین و همچنین از گروه تروریستی داعش شد.

اکنون این زن 27 ساله علیه شرکت های فیلم بزرگسالان در حال مبارزه است زیرا احساس می کند آنها از دختران جوان سو explo استفاده می کنند. اخیراً او به کار خیرخواهانه مشغول بوده و سعی در جمع آوری پول برای کمک به قربانیان انفجار مهیب در بیروت ، پایتخت لبنان داشته است.