سخنرانی های کنوانسیون ترامپ “کمی ماده” را در حالی که اعتراضات در ایالات متحده ادامه دارد ، ارائه می دهد

سخنرانی های کنوانسیون ترامپ “کمی ماده” را در حالی که اعتراضات در ایالات متحده ادامه دارد ، ارائه می دهد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با کالب موپین در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ پذیرفتن نامزدی ریاست جمهوری حزب جمهوریخواه در چمن جنوبی کاخ سفید روز پنجشنبه در شب آخر شب کنوانسیون ملی جمهوریخواه.

ترامپ تقریبا 70 دقیقه صحبت کرد و سخنان زیاد و اغراق آمیز اما ماده بسیار کمی ارائه داد. در اینجا یک مشاهده وجود دارد: وی با بیان این جمله كه “ما یك خانواده ملی هستیم و همواره از هم محافظت می كنیم ، عشق و مراقبت خواهیم کرد.” با این حال ، ترامپ نه از قربانیان خشونت پلیس در ایالات متحده نام برد و نه آنها را پذیرفت. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد: “ادعاهای بیکاری هفته گذشته اندکی کاهش یافت اما از نظر تاریخی همچنان بالا بود ، و همچنان ادامه دارد که با ویروس کرونا ویروس کرونا ، مانع بهبود اقتصادی می شود.” این برای پیشرفت آمریکا به چه معنی است؟

“هیل” روز پنجشنبه گزارش داد: “مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) در روز پنجشنبه ، چند روز پس از ایجاد تغییر در اعتراضات جوامع علمی و پزشکی ، توضیحات مربوط به راهنمایی قبلی در مورد آزمایش ویروس کرونا را صادر کرد.”

جمعه روز پنل است. برای اولین پنل ما ، دکتر امیت رایلی و دکتر لینوود توحید در مورد پذیرش نامزدی ریاست جمهوری توسط ترامپ درمورد بحث و گفتگو صحبت می کنند. غذاهای آماده چه بود؟

برای پنل بعدی ما ، دانشمند علوم سیاسی ، استاد و نویسنده دکتر کلارنس لوزان و روزنامه نگار و نویسنده دانیل لازار نیز درباره رویدادهای پنجشنبه شب در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان بحث می کنند. آنها همچنین به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری فرانسه پرداختند که می گوید: “صدها جوان لیبیایی برای سومین روز متوالی در طرابلس تظاهرات کردند تا شرایط وخیم شدن زندگی و فساد را در میان حضور امنیتی شدید رقم بزنند.” سرانجام ، آنها تهدید ترامپ مبنی بر ممنوع کردن برنامه پیام رسانی WeChat در ایالات متحده را پوشش می دهند.

میزگرد آخر ما با سردبیر جیمز کری و فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و میزبان برنامه تلویزیونی نیکو هاوس است. آنها در مورد حملات ترامپ به نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن و دستگیری کایل ریتنهاوس “متهم به قتل پس از کشته شدن دو نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر به دلیل شلیک در میان یک شب آشفته تظاهرات و ویرانی در کنوشا” ، ویسکانسین ، واشنگتن پست گزارش چهارشنبه. آنها همچنین درباره غیرنظامیان مسلح در اعتراض ، چه در کنوشا و چه در جاهای دیگر ، و خشونت هایی که ممکن است به دنبال داشته باشد صحبت می کنند.

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر جک راسموس – اقتصاددان و نویسنده کتاب “Scourge of Neoliberalism: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ”.

دکتر یولاندرا هنکوک – فیزیکی

دکتر اممیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

دکتر لینوود توحید – اقتصاددان

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و پادکست

جیمز کری – ویراستار و صاحب مالکیت ژئوپلیتیک هشدار

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]