سخنان ترامپ “افراد بایدن” در تلاش برای رهایی آنارشیست ها از زندان “اظهار داشت که شهروندان تقسیم شده در میان شورش ها

سخنان ترامپ “افراد بایدن” در تلاش برای رهایی آنارشیست ها از زندان “اظهار داشت که شهروندان تقسیم شده در میان شورش ها

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107948/83/1079488350_0:0:2948:1659_1200x675_80_0_0_ac9e09a132c187feb8fb5a848fab5f18.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202006011079488879-trumps-biden-people-working-to-get-anarchists-out-of-jail-remarks-split-netizens-amid-riots/

اواخر هفته گذشته ، رویترز گزارش داد كه كاركنان مبارزات انتخاباتی نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن به صندوق آزادی مینه سوتا کمک مالی کرده اند ، که این وثیقه را برای افرادی که در اعتراض به مرگ یک مرد سیاهپوست آمریکایی جورج فلوید دستگیر شده بودند ، به دست پلیس داده بود. 25 مه.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در پی نامزدی احتمالی ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن ، در پی گزارشی مبنی بر اینکه کارمندان مبارزات انتخاباتی معاون اول رئیس جمهور کمکهای مالی به یک سازمان مینه سوتا انجام داده اند ، پرداخت وثیقه برای کسانی که در جریان اعتراضات جورج فلوید بازداشت شده در سرتاسر ایالات متحده بودند ، پرداخت. .

ترامپ روز دوشنبه با صدای توئیت توییتر نوشت: “افراد خواب آلود جو بایدن به قدری چپ رادیکال هستند که تلاش می کنند آنارشیست ها را از زندان و احتمالاً بیشتر از آن خارج کنند.”

این اظهارات بلافاصله باعث برانگیختگی برخط شد و بسیاری از شهروندان شهروند بایدن را ستایش كردند و به دلیل ترس از “نشان دادن” POTUS را ترك كردند و گویا ترجیح دادند كه در میان آشوبها مخفی شود.

“جو [Biden] در واقع در خیابان ها است ، او بیشتر می داند آنچه اتفاق می افتد از آنچه شما انجام می دهید ، بانکر پسر »، یکی از کاربران توئیت شده در یک اشاره دقیق به ترامپ.

با این حال ، برخی ، حمایت خود از رئیس جمهور ایالات متحده را ابراز كردند و ادعا كردند كه “برنامه جو بایدن بودجه یك سازمان تروریستی را تأمین می كند” و “آنها بیش از گذشته از رئیس جمهور ترامپ حمایت می كنند”.

این یک روز پس از اعلام POTUS اعلام شد كه دولت آمریكا جنبش چپ Antifa را به عنوان یك سازمان تروریستی تعیین می كند ، و از این طریق آن را به طور مؤثر در خاك آمریكا غیرقانونی می كند.

ترامپ اعضای این گروه را “آنارشیست” خواند و در میان شورش های فعلی درباره مرگ یک مرد آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید به دست پلیس هفته گذشته ، از گارد ملی برای متوقف کردن آنها در مینیاپولیس ، مینه سوتا ستایش کرد.