ستاره بیس بال لیگ برتر سابق نگران است بیگانگان فضایی ممکن است از Coronavirus استفاده کنند

ستاره بیس بال لیگ برتر سابق نگران است بیگانگان فضایی ممکن است از Coronavirus استفاده کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107902/08/1079020832_0:174:3333:2048_1200x675_80_0_0_626f56a817b3cb1a2970f3587b0ed349.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004191079020907-Former-Major-League-Baseball-Star-Worries-Space-Aliens-May-Have-Coronavirus/

خوزه كانسكو ، لاغر سابق اوكلند A ، كه به خاطر استفاده از داروهای تقویت كننده عملکرد در طول دوران حرفه ای خود شناخته می شود ، و همچنین برخی از مراجعات تصادفی به بازدیدكنندگان بین برنامه های بین الكترونیكی ، هر از چندگاهی ، باز هم برخی از ابروها را در میان دسته ای از پیروان فداكار خود مطرح كرده است.

همه گیر کرونویروس در حال انجام است که آزمایش سلامت میلیاردها دلار ، شاید مهمترین خواننده سابق اوت لند آتلانتیک خوزه کانزکو نیست. اخیراً وی پیروان توییتر خود را با این سؤال واقعی که آیا Bigfoot یا UFO قادر به گرفتن COVID-19 هستند ، برهم زد و این دلالت کرد که وی اخیراً با هر دو گونه غیر انسانی ارتباط برقرار کرده است.

این اولین باری نبود که Canseco در توییت خود به بیگانگان اشاره می کرد ، زیرا او فقط در ماه ژانویه اعلام کرد که “بیگانگان در تلاش بودند که اگر می خواستند تغییر در بدن را انجام دهند ، چگونه به مسافرت زمان بپردازند”. او همچنین پیش از این نیز چندین نفر را به شکار بیگ فوت و گشت و گذار UFO با او دعوت کرده بود ، بنابراین پیروان این بازیکن بیس بال عموما از افشاگری ناگهانی وی غافلگیر نشده بودند ، بلکه سعی در ترغیب به تحقیق درباره این موضوع داشت.

یکی از پیروانش نوشت: “Bigfoot در مسافت اجتماعی بسیار خوب است ، من نگران آن نیستم.”

خوزه کانزکو یک بازیکن برجسته کوبایی آمریکایی است که در طول مدت طولانی فعالیت خود در Major League Baseball موفق به کسب جوایز بالا شده است ، از جمله اینکه دو بار در سریال های جهانی برنده است. با این حال ، او همچنین علناً اعتراف كرد كه از استروئیدها برای افزایش كارایی خود در بازی استفاده می كند ، وحی كه تبلیغات منفی زیادی به دست آورد.

به تازگی ، Canseco با اظهارات تند و زننده خود در مورد یکی دیگر از بازیکنان سابق بیس بال ، الکس رودریگز ، که او را به تقلب در دوست دخترش جنیفر لوپز متهم کرده بود ، چیزی را که این بازیگر مطرح با قاطعیت انکار کرده بود ، عنوان کرد.


پاسخی بگذارید