سایه های هری استایل سایه های Candace Owens را در مورد “بازگرداندن مردان مردانه” نظر دهید

سایه های هری استایل سایه های Candace Owens را در مورد “بازگرداندن مردان مردانه” نظر دهید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/02/1081339891_0:0:3540:1991_1200x675_80_0_0_b_b8b52b6658ab03218580f021ebe991c9.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012021081339922- سبک-های-سخت-سایه-کانداس-بوسن-بیش-از-ایجاد-بازگشت-فقط-مردان-کامنت /

هیت استایلز ، بازیگر و مدل هیت استایلز در اوایل ماه نوامبر به عنوان اولین مرد آراسته گوچی در جلد مجله Vogue تاریخ ساز شد. با این حال ، حرکت او باعث ایجاد موجی در شبکه های اجتماعی شد – به ویژه محافظه کارانی که او را به دلیل آنچه که نگاه زنانه می دانند ، تقبیح می کنند.

در آنچه به نظر می رسد مورد تمسخر Candace Owens ، مفسر محافظه کار GOP ایالات متحده باشد ، هری استایلز روز چهارشنبه در اینستاگرام شرکت کرد تا تصویری از خودش را به تن کند که در حین خوردن یک موز کت و شلوار آبی با پیراهن ریش ریش پوشیده است ، و آن را با بازی قبلی نظر ساخته شده توسط اونز: “مردان مرد را برگردانید”.

این زیرنویس به نظر اوونس درباره ظاهر استایلز در جلد Vogue ، ارائه برخی از نگاههای جنسیتی ، هنگامی که وی در توئیتر خود نوشت: “هیچ جامعه ای وجود ندارد که بدون مردان قدرتمند زنده بماند. شرق این را می داند. در غرب ، ثابت زنانه شدن مردان ما در همان زمان که مارکسیسم به فرزندان ما آموزش داده می شود اتفاقی نیست ، این یک حمله صریح است. مردان مرد را برگردانید. “

این خواننده انگلیسی در گفتگو با ورایتی ، خطاب به مفسر محافظه کار در مورد سخنان خود ، خاطرنشان كرد: مرزهای لباس زنانه و مردانه تار شده است.

“برای پوشیدن نیست [something] استایلز روز چهارشنبه به Variety گفت ، زیرا این لباس زنانه است ، شما یک دنیای کامل از لباس های عالی را خاموش می کنید. ” لازم نیست X یا Y باشد. این خطوط بیشتر و بیشتر تار می شوند. “

در ماه نوامبر ، استایلز به Vogue گفت که او لباس زنانه را تحسین می کند و از ستاره های موسیقی دیگری الهام می گیرد که به نظر می رسد احساسات مشابه آندروژین را دارند ، مانند دیوید بووی ، التون جان ، فردی مرکوری و دیگران.

“لذت زیادی برای بازی با لباس وجود دارد. من هرگز در مورد معنای آن زیاد فکر نکرده ام – این فقط به این قسمت گسترده ایجاد چیزی تبدیل می شود “،”

پست تازه او باعث خوشحالی مریدانی شد که به نظر می رسید از “تهاجمی منفعل” عنوان لذت می برند و به شوخی گفتند: “کندیس اونز در حالی که در ایوان هری گریه می کرد”

اونز اما بلافاصله با توییت دیگری پاسخ داد.

“وقتی مردم سعی می کنند به من بگویند من نفوذی ندارم ، و سپسHarry_Styles یک پست کامل را به توییت من اختصاص می دهد. من از مکالمه جهانی الهام می گیرم. # عکسها را بیاورید مردانه بیاورید” ، توئیت کرد و پست را با چند شکلک خنده دار نهایی کرد.

اوونس پس از درگیر شدن در یک توئیت با دیگران برای اظهار نظر خود ، پیگیری کرد: “مردان با لباس مجلسی و لباس دختران به عنوان آیکون مورد ستایش قرار می گیرند. هالیوود دیگر از تنوع نیست ، بلکه از انحراف است. من برای افرادی صحبت می کنم که انحراف پرستش “.