ساکا بارون کوهن در لباس بورات “دفاع” از جولیانی با داشتن “زمان سکسی معصوم با 15 ساله”

ساکا بارون کوهن در لباس بورات “دفاع” از جولیانی با داشتن “زمان سکسی معصوم با 15 ساله”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در سال 2006 ، کوهن یک فیلم مستند را منتشر کرد ، جایی که او یک روزنامه نگار قزاقستانی ، بورات ساگدیف را به تصویر کشید که در حال سفر به سراسر ایالات متحده است و با افراد واقعی مصاحبه می کند. اگرچه این فیلم با استقبال منتقدان روبرو شد اما انتقادات شدیدی را از سوی دولت قزاقستان به دنبال داشت که تهدید به شکایت از این کمدین کرد. اکنون کوهن دنباله ای از آن فیلم را منتشر کرده است.

ساخا بارون کوهن کمدین انگلیسی پس از حضور معتمد رئیس جمهور در صحنه سازش در فیلم جدید خود “Borat Sub Movingil Moviefilm” از “وادی دونالد ترامپ” رودی جولیانی “دفاع” کرد. در صحنه گفته شده ، دختر بورات ، توتار ساگدیوا ، به عنوان یک روزنامه نگار محافظه کار ظاهر می شود ، که می خواهد با جولیانی درباره واکنش دولت به بیماری همه گیر ویروس کرونا صحبت کند.

در طول مصاحبه ، دختر بورات ، بازیگر نقش ماریا باکالوا ، دست جولیانی را لمس می کند و در برخی موارد دست او را روی زانوی او قرار می دهد. وقتی مصاحبه جعلی به پایان رسید توتار جولیانی را برای نوشیدنی “در اتاق خواب” دعوت می کند. او سپس به جولیانی کمک می کند تا میکروفن خود را برداشته و وکیل سپس بر روی تخت دراز بکشد و ظاهراً دست خود را داخل شلوار خود قرار می دهد. این لحظه یا بهتر بگوییم تصویری که در شبکه های اجتماعی ظاهر شد ، انتقاد رسانه های اصلی را به دنبال داشت.

ساشا بارون کوهن بعداً تصمیم گرفت از جولیانی ، شهردار سابق شهر نیویورک دفاع کند ، اما این کار را با روشی هجوآمیز انجام داد و لباس بورات را بر تن کرد.

وی در ویدئویی که در توییتر منتشر شده به شرح زیر است:

“من اینجا هستم تا از رودولف جولیانی شهردار آمریکا دفاع کنم. آنچه در یک دیدار بی عیب و نقص سکسی بین یک مرد رضایت دهنده و دختر 15 ساله من انجام شد ، توسط رسانه های اخبار جعلی به چیزی ناپسند تبدیل شده است. من اینجا هستم تا از شهردار رودلف جولیانی دفاع کنم. من هشدار می دهد. هر کس دیگری این را امتحان می کند و رودولف دریغ نمی کند که خلاصه نامه حقوقی خود را بگیرد و احضاریه های خود را شلاق بزند. “

در 22 اکتبر ، وکیل ترامپ خود بیانیه ای صادر کرد و گفت: “هیچ وقت قبل ، در طول یا بعد از مصاحبه” اقدامات وی نامناسب بود و خاطرنشان کرد که او پس از برداشتن میکروفون در پیراهن خود دارد.

جولیانی همچنین با اشاره به گزارش هایی مبنی بر اینکه گفته می شود بایدن در معاملات تجاری پسرش در چین و اوکراین در زمان تصدی معاون خود مشارکت داشته است ، گفت که کل ماجرا تلاش برای “صاف کردن” تلاش های وی برای افشای اقدامات جنایتکارانه توسط جو بایدن ، رئیس جمهور دموکرات ریاست جمهوری است. رئيس جمهور.

جولیانی تنها معتمد ترامپ نیست که در دنباله Borat ظاهر می شود ، فیلم اکران شده در 23 اکتبر است. کمدین انگلیسی مایک پنس معاون رئیس جمهور را در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کارانه شوخی کرد ، جایی که به نظر می رسید در لباس ترامپ مبدل شده و زنی را با جوراب های توری بر روی شانه های خود حمل می کند. کوهن با لهجه ای محکم فریاد زد: “مایکل پنیس! من دختری را برای تو آوردم. نگران نباش ، من حسادت نمی کنم! او ایوانکا را دوست دارد”.

کوهن همچنین در ویدئویی طنز که پس از اولین مناظره ریاست جمهوری منتشر شد ، از ترامپ تمجید کرد. این کمدین جمهوری خواه را “قوی ترین نخست وزیر تاریخ” خواند.