‘سانتا بیا مرا پیدا کن’: بلا تورن سر خود را روشن می کند و اجازه می دهد دسترسی رایگان فقط به طرفداران را برای کریسمس داشته باشد

‘سانتا بیا مرا پیدا کن’: بلا تورن سر خود را روشن می کند و اجازه می دهد دسترسی رایگان فقط به طرفداران را برای کریسمس داشته باشد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

افسونگر شبکه های اجتماعی ، بلا تورن ، دوست دارد که آن را پر جنب و جوش نگه دارد ، حتی زمانی که کاتولیک ها و پروتستان ها تولد کودک عیسی را جشن می گیرند.

بازیگر آمریکایی و ستاره سابق دیزنی ، بلا تورن ، با به روزرسانی تازه در حساب اینستاگرام خود ، نبض های مخاطبان خود را ارسال کرده است. او نه تنها لباس کریسمس خود را به رخ می کشید ، بلکه یک هدیه سخاوتمندانه را در اختیار شما قرار می داد – دسترسی رایگان به صفحه OnlyFans خود برای شب های کریسمس و 25 دسامبر.

در مجموعه ای از تصاویر تازه ارسال شده ، تورن با کلاه بابانوئل و یک کرست آشکار ژست می گیرد ، و حاشیه هایی که کمی روان هستند پایین آن را آراسته اند. این برنج با شکوفه های توری شفاف در بالای یک بند قرمز متضاد همراه شده و آن را به یک مجموعه کاملاً آشکار تبدیل کرده است.

همانطور که سنت تجویز می کند ، او “قسم می خورد که تمام سال خوب بوده است” ، و میلیون ها مشترک خود را به توجه به آنچه در پس زمینه است دعوت می کند. کارت از پشت سر او می گوید: “سخت کار کنید ، لذت ببرید ، بدون درام!” ، لوازم جانبی دفتر بیشتری در این نزدیکی هست ، از جمله برخی ظاهرا مربوط به چندین فعالیت تورن یا بازیگری است.

بازیگر و اینفلوئنسر سابق نوجوان ، چند ماه پس از درگیر شدن رسوایی درباره حساب خود در وب سایت OnlyFans ، اخیراً آهنگی را به نام “Stupid F ** king B *** h” آزاد کرد.

گفته می شود که در آنجا ، او ظرف 24 ساعت از شروع مشخصات خود در ماه آگوست ، یک میلیون دلار خسته کننده داشته است ، اما مشترکان فورا خشمگین شدند ، او را به اتهام کلاهبرداری آشکار متهم کردند. او ظاهراً طرفدارانش را به پرداخت هزینه محتوای برهنه وعده داده شده که در آنجا نبود ، مجذوب خود کرد.

به طور اتفاقی تورن در سرگرمی های بزرگسالان جدید نیست. سال گذشته ، ستاره سابق دیزنی به خاطر اولین کارگردانی فیلم بزرگسالان “Her & Him” ​​جایزه Vision را از Pornhub دریافت کرد.