ساشا بارون کوهن با حساب مسخره بورات ، تمسخر ترامپ ، توییتر خود را ریپ کرد

ساشا بارون کوهن با حساب مسخره بورات ، تمسخر ترامپ ، توییتر خود را ریپ کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ساکا بارون کوهن Borat – یک روزنامه نگار از قزاقستان که برای مطالعه فرهنگ آن و دیدار با مردمش به ایالات متحده سفر می کند – Borat خیالی را در فیلمی با عنوان خود به تصویر کشیده است که انتظار دارد دنباله آن در سال 2020 باشد.

ساشا بارون کوهن ، بازیگر نقش روزنامه نگار بورات ، قزاقستانی ، به عنوان شخصیت خود به توئیتر پیوسته است و مجموعه ای از توییت های کنایه آمیز را که به سبک بورات و هجی نوشته شده اند پخش می کند.

حساب تأیید شده ، به نامBoratSagdiev ، اندکی پس از انتشار تریلر دنباله فیلم Borat در تاریخ 1 اکتبر در توییتر ظاهر شد. ظاهراً شخصیت بورات خیالی خود را بعنوان یک طرفدار ترامپ فراتر می برد – البته جدا از اینکه “536 قمر” دارد و “روزنامه نگار شماره 4 قزاقستان” است.

“ترامپ پیام قدرتمندی را به 20،000 نفر از طرفداران خود تحویل داد و سپس به آنها گفت که به جوامع خود برگردند و آنچه را که از او گرفتند پخش کنند” ، در یکی از توییت ها سخنان عمومی اخیر ترامپ ، که مشخص شد توسط وی آلوده شده است ، تمسخر می کند ویروس کرونا هفته گذشته.

“بورات” تا حد زیادی سلامتی ترامپ و پاسخ دولت او به بیماری همه گیر را مسخره می کند ، “ستایش” ترامپ به دلیل قدرتمند بودن بیش از 200000 نفر از “رعایای” آمریکایی اش ، افرادی که در نتیجه آلوده شدن به بیماری همه گیر جان خود را از دست داده اند.

این حساب با یک چالش محبوب TikTok باز شد که در آن “Borat” پای خود را تکان می دهد و ویرایش می شود تا لباس خود را به “کاملا برهنه” تغییر دهد.

حضور کوهن در توئیتر به عنوان Borat داستانی در پی یک تریلر تازه از دنباله این فیلم که عنوان خود را ادامه می دهد ، داستان روزنامه نگار قزاقستان Borat Sagdiyev است که به ایالات متحده سفر می کند و فرهنگ آن را مطالعه می کند “برای Make Benefit Glorious Nation of” قزاقستان “.

به نظر می رسد که دومین فیلم مستند مورد بحث قرار گرفته و بورات را به آمریكایی مبتلا به ویروس كرونا پرتاب كرده است كه در انتظار انتخابات ریاست جمهوری با قطبی شدید است. برخی از اعضای دولت ترامپ به عنوان شرکت کنندگان در این فیلم ذکر شده اند – به عنوان مثال ، مایک پنس معاون رئیس جمهور فعلی ایالات متحده ، که بورات “مایک پنیس” را نام می برد ، و وودی ترامپ ، رودی جولیانی.