سازمان دهندگان صلح در حالیکه چین راهی دیگر ارائه می دهد ، خواستار # ایالات متحده خارج از آفریقا هستند

سازمان دهندگان صلح در حالیکه چین راهی دیگر ارائه می دهد ، خواستار # ایالات متحده خارج از آفریقا هستند

رئیس جمهور و بانوی اول مثبت با COVID-19 ؛ چین تقریباً 71 سال پس از انقلاب قابل شناسایی نیست ؛ ترامپ اعتبار دوباره ده بزرگ را گرفت

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند جیم کاوانا، یک تحلیلگر سیاسی و کمک کننده به Counterpunch و ThePolemicist.net ، برای بحث درمورد افشاگری که رئیس جمهور دونالد ترامپ برای COVID-19 مثبت ارزیابی شده است ، پیامدهای سیاسی تشخیص در رقابت های ریاست جمهوری و موارد دیگر ، و اینکه چرا این خبر باید چندان شوک آور باشد به ناظران قدیمی رسیدگی ترامپ به بحران بهداشت عمومی در حال انجام.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دکتر جورج کو، یک مشاور بازنشسته بازرگانی بین المللی و یک همکار منظم در آسیا تایمز ، برای بحث در مورد اهمیت انقلاب سوسیالیستی 71 سال پیش برای مردم چین امروز ، قدرت پایدار برنامه های تحولات اقتصادی و اجتماعی که از زمان اتحاد چین آغاز شده است ، و چگونه اضطراب طبقه حاکم از ظهور چین فضای سیاسی و رسانه ای را در اینجا شکل می دهد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد ادعای دونالد ترامپ در بحث اخیر مبنی بر اینکه او “فوتبال ده بزرگ را بازگرداند” ، انگیزه های این ادعای سوال برانگیز ، و اهمیت مجدد دانشجویان ورزشکار در گفتگوی سیاسی گسترده تر امروز بحث می کنند.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند عجمو باراکا، سازمان دهنده ملی با اتحاد سیاه برای صلح ، در مورد عدم موفقیت مداوم حزب دموکرات در ارائه راه حل های جدی برای بحران COVID-19 حتی وقتی ویروس به سرعت در میان همتایان GOP خود گسترش می یابد ، اهمیت حیاتی رسانه های جایگزین و بسترهای آموزشی در یک محیط فرهنگی سرمایه دار سلطه طلب. و تاریخ طولانی مبارزه مشترک بین انقلابیون در جوامع نژادی ، چه در داخل و چه در خارج از ایالات متحده.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم