ساختار “معمایی” با “چهره ای شبیه به انسان” در سطح ناهید توسط UFO Hunter

ساختار “معمایی” با “چهره ای شبیه به انسان” در سطح ناهید توسط UFO Hunter

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008311080330323- ساختار-معمایی-با-مانند-صورت-انسانی-بر-روی-روی-سطح-ونوس-توسط-شکارچی-شکارچی /

اسکات سی وارینگ سابقه ادعای ادعای کشف علائم حضور بیگانه هنگام مطالعه عکسهای بایگانی مختلف و نقشه های دیجیتالی را دارد.

اسکات سی وارینگ ، وبلاگ نویس پرکار و فوق العاده شکارچی بشقاب پرنده ، که قبلاً ادعاهای جسورانه ای درباره پدیده هایی که گفته می شود در مریخ کشف کرده است ، مطرح کرده است ، اخیراً چشم انداز خود را در سیاره دیگری در منظومه شمسی ، ونوس ، جایی که ادعا می کند در آنجا دیده است ، انجام داده است. سازه های”.

همانطور که وارینگ در یک پست وبلاگ توضیح داد ، او هنگام مرور “یک نقشه سیاره جدید” این کشف را انجام داد و افزود که به نظر می رسد یکی از “سازه هایی” که وی مشاهده کرده “بیش از 5 مایل” است.

این نظریه پرداز توطئه همچنین ادعا كرد كه به نظر می رسد یكی از ویژگی هایی كه وی كشف كرده دارای “چهره ای شبیه انسان” است و از آن به عنوان “یك پسر بچه چاق با موهای فرفری و سیگار در دهانش” یاد می كند.

وارینگ با افتخار گفت: “چگونه می توانم مطمئن شوم که اینها سازه هایی هستند که ممکن است بپرسی؟ من این کار را از سال 1976 انجام داده ام وقتی که برای اولین بار چهره را در سیدونیا ، مریخ کشف کردم”. “تجربه بیش از دهها سال ایجاد می شود”.