“زنانگی قدرت دارد”: AOC نکات آرایش ، سیاست گفتگو را به اشتراک می گذارد

“زنانگی قدرت دارد”: AOC نکات آرایش ، سیاست گفتگو را به اشتراک می گذارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، نماینده کنگره دموکراتیک ، روزمره آرایش خود را با مجله Vogue به اشتراک گذاشته است.

این بانوی كنگره گفت: “مهمترین چیز زیبایی احساس زیبایی است و هیچ مقدار پول و آرایش نمی تواند واقعاً دوست داشتن خود را جبران كند.”

AOC گفت: “زنانگی قدرت دارند ، و در سیاست ، انتقاد و انتقاد زیاد درباره چگونگی حضور زنان و زنان وجود دارد.” “فقط زن بودن در اینجا واشنگتن کاملاً سیاسی شده است.”

تازه از جلوه دادن کنوانسیون ملی مجازی دموکراتیک که از میلواکی ، ویسکانسین پخش شد ، AOC تکذیب کرد که این سبک می تواند از ماده در سیاست جدا شود.

وی گفت: “این ایده واقعاً نادرست است که اگر به آرایش و یا علاقه به زیبایی و مد علاقه دارید ، این به طرز بیهوده ای است.” “اما من واقعاً فکر می کنم که اینها بعضی از مهمترین تصمیماتی هستند که ما می گیریم و آنها را هر روز صبح می گیریم.”

فرهنگ ما بسیار کمرنگ به کاهش زنان ، درست و نوع وانمود کردن بر عزت نفس ما است ، بنابراین این یک عمل کاملاً افراطی است و تقریباً مانند یک اعتراض کوچک است که خود را در جامعه ای دوست داشته باشید که همیشه در تلاش است تا به شما بگوید. شما وزن مناسب نیستید ، شما رنگ مناسبی نیستید ، شما حق آن نیستید که باشد. “

نماینده دموکراتیک سوسیالیست برای منطقه 14 نیویورک راز مارک تجاری برجسته رژ لب قرمز روشن را فاش کرد.

وی گفت: “هنگامی که همیشه در حال دویدن هستید ، گاهی بهترین راه برای کنار هم نگاه داشتن لب پررنگ است ، و مطمئناً بودن” لاتینا “بودن ، این مانند فرهنگ ما ، جایی است که ما به آنجا می رسیم. .

“هنگامی که می خواهم اعتماد به نفس داشته باشم ، لبخند قرمز می پوشم ، وقتی به اعتماد به نفس نیاز دارم.”

AOC با بازگشت به سیاست ، به اصطلاح “مالیات صورتی” ، اشاره به قیمت های بالاتر از قبیل تیغ های بازاریابی شده به زنان ، به عنوان مظهر “مردسالاری” محکوم کرد.