زمین مقدس نقض شده است؛ دولت ترامپ کوبا را به حمایت از تروریسم متهم می کند

زمین مقدس نقض شده است؛ دولت ترامپ کوبا را به حمایت از تروریسم متهم می کند

تنش ها در اوک فلت افزایش می یابد ، زیرا دولت ترامپ اقدام به نقض زمین مقدس را تسریع می کند ، اما این 2500 هکتار زمین چه چیز قابل توجهی دارد؟

لوی ریکرتویراستار Native News Online ، برای بحث در مورد تلاش های دولت ترامپ برای انتقال زمین مقدس Apache در Oak Flat – نزدیک ققنوس ، آریزونا – به شرکت معدنکاری جهانی Rio Tinto به ما می پیوندد. این پروژه به طور ناگهانی در پاییز تسریع شد ، زمانی که خدمات جنگلداری ایالات متحده اعلام كرد كه در حال افزایش مهلت برای گام مهمی در روند تحویل ، انتشار بیانیه نهایی اثرات زیست محیطی در مورد پروژه پیشنهادی ریو تینتو است. تاریخ انتشار آن گزارش اکنون 15 ژانویه است.

آرنولد آگوست، روزنامه نگار ، سخنران و نویسنده ، از جمله کتاب های دیگر ، “روابط کوبا و ایالات متحده: اوباما و فراتر از آن” ، برای بحث در مورد دولت ترامپ که کوبا را به عنوان یک کشور حامی ترور تعیین می کند ، به ما پیوست. بیانیه مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده ، می گوید ایالات متحده یک بار مخالف پاسخگویی دولت کوبا و گفتن رژیم کاسترو است که باید “به حمایت خود از تروریسم بین المللی و براندازی عدالت ایالات متحده پایان دهد”. توجیهی که ایالات متحده برای تصمیم خود ذکر می کند چیست؟

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، به ما پیوست تا در مورد نامزدی رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن ویلیام برنز برای ریاست CIA بحث کنیم. در صورت تأیید سنا ، برنز اولین دیپلمات حرفه ای است که آژانس جاسوسی را رهبری می کند. از نامزدی او چه چیزی می توانیم تهیه کنیم؟

روزنامه نگار محمد الماضیسردبیر The Interregnum ، برای بحث در مورد چشم اندازهای بین المللی در مورد حمله هفته گذشته به پایتخت و آنچه برای شرکت های بزرگ فناوری و دولت برای خاموش کردن جمعی از آزادی بیان تلاش می کند ، به ما می پیوندد.

هنرمند و مربی هیپ هاپ بومانی آرماه برای بحث در مورد گرمی ها به ما می پیوندد ، به ویژه اخبار اوایل این ماه مبنی بر کاهش سه نامزد دریافت جایزه آلبوم بهترین کودکان در سال 2021 ، از سفید بودن همه نامزدهای این جایزه ناراضی است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم