زمین خود را بایستید بدون وثیقه برای آسانژ. هیچ تحریمی علیه اسرائیل وجود ندارد

زمین خود را بایستید بدون وثیقه برای آسانژ. هیچ تحریمی علیه اسرائیل وجود ندارد

تقاطع بین مالکیت اسلحه و دسترسی به اسلحه و قوانین Stand Your Ground چیست؟

جان بوریس، وکیل حقوق مدنی ، برای بحث در مورد فرماندار مایک دی واین که روز دوشنبه لایحه “ایستادن روی زمین” را امضا کرد ، به ما پیوست. قانون به اصطلاح “ایستادن روی زمین” این الزام را برای اوهایاییایی ها که ابتدا باید عقب نشینی کنند قبل از استفاده از سلاح گرم برای آسیب رساندن یا کشتن فرد دیگری برای دفاع از خود ، حذف می کند. ما همچنین در مورد وضعیت ضمانت ضرب و شتم در پرونده Breonna Taylor بحث خواهیم کرد. کنوشا ، ویسکانسین ، جایی که دادستان ها تصمیم گرفتند که در تیراندازی ژاکوب بلیک در ماه اوت علیه افسران پلیس ادعای جنایی نکنند.

افسر و افشاگر سابق سیا جان کیریاکو، به ما می پیوندد تا درباره تصمیم قاضی در مورد انکار وثیقه جولیان آسانژ بحث کنیم. این نقطه مقابل ناراحت کننده هیجانی است که صبح دوشنبه ، هنگامی که درخواست ایالات متحده برای استرداد جولیان آسانژ توسط قاضی انگلیس متوقف شد ، احساس کردیم. امروز نیز همین قاضی تصمیم گرفت به او وثیقه ندهد.

ریچارد بکر، نویسنده “فلسطین ، اسرائیل و امپراتوری ایالات متحده” ، به ما می پیوندد تا در پایان سال 2020 اسقف اعظم بازنشسته دزموند توتو را دعوت کنیم و خواستار آن شود که ایالات متحده دست از تظاهر بردارد و آنچه را همه می دانند تأیید کند: اینکه اسرائیل زرادخانه تسلیحات هسته ای دارد. و یکی از دلایل استدلال او این است که این انکار قوانین خود ایالات متحده را نقض می کند: ما قرار نیست کمک های اقتصادی و نظامی به گسترش دهنده های هسته ای بدهیم. ما به جنگ رفته ایم یا تحریم های وحشیانه ای علیه کشورها اعمال کرده ایم ، گاهی اوقات فقط به دلیل شایعات مربوط به چنین سلاح هایی. چرا این استثنا همچنان برای اسرائیل ساخته می شود؟

لنا تیلور، که پنجمین دوره خود را در سنای ایالت ویسکانسین سپری می کند ، به نمایندگی از منطقه 4 سنا ، برای بحث درمورد رقابت سنا در جورجیا به ما پیوست. ناآرامی های داخلی در آمریکا و تصمیم ناامیدکننده در پرونده جیکوب بلیک به عنوان گارد ملی برای حفظ صلح مستقر شده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم