ریحانا در مورد احساس “مانند یک دلقک” در سال 2015 Met Gala باز شد

ریحانا در مورد احساس “مانند یک دلقک” در سال 2015 Met Gala باز شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007301080017896-rihanna-opens-up-about-feeling-like-a-clown-at-2015-met-gala/

این خواننده لباس تابستانی زرد رنگ Guo Pei haute couture cape با قطار گلدوزی شده دوبل برای Met 2015 Galata را با مضمون «چین: از طریق شیشه به دنبال» پوشید.

ریحانا گفت پنج سال پیش وقتی وارد محل برگزاری مسابقات شد و احساس کرد که چگونه میهمانان دیگر لباس پوشیده اند ، مانند “دلقک” در Met Gala احساس می کند.

این خواننده 32 ساله روز چهارشنبه در گفت و گو با Access TV ، یادآوری کرد که در لباس عجیب و غریب خود احساس ناامنی می کند و از ورود به بیرون از اتومبیل می ترسد زیرا متوجه شد که او برای این رویداد بیش از حد فشار آورده است.

“به یاد دارم که از ترسیدن از آن ماشین ترسیدم ، زیرا احساس می کردم:” من خیلی کار می کنم … من فرش قرمز را پشت سر می گذراندم و فقط می دیدم ، مانند لباس ، و مانند من بود: ” اوه خدای من ، مثل من دلقک هستم ، مردم می خواهند به من بخندند. این خیلی شبیه است ، “” ریحانا در مصاحبه گفت.

به گفته ریحانا ، او همچنین نگران اندازه لباس و شیوه رفتن وی برای خارج شدن از ماشین بود.

“طرحی که از ماشین سوار می شویم و بیرون می رویم ، مثل آن ، ما مجبور شدیم آن را به صورت رقص بکشیم. چه کسی روی درها می نشیند؟ کت کجا می رود؟ کجا می نشینم؟” خواننده به یاد می آورد

ریحانا گفت که سرانجام تصمیم گرفت از ماشین پیاده شود و به فرش قرمز پیاده شود ، و افزود که “پشیمان نیست”. او همچنین نامه‌هایی را که آنلاین ظاهر شد و لباس خود را با املت “افسانه ای” مقایسه کرد ، نامید.