رپر ‘Satan Shoes’ می گوید شنبه شب زنده “رفتن به جهنم” پس از شوخی با “Lap Dance to God”

رپر ‘Satan Shoes’ می گوید شنبه شب زنده “رفتن به جهنم” پس از شوخی با “Lap Dance to God”

تغییر شیطانی Nike Air Max ’97 منجر به شکایت خالق آن MSCHF شده است پس از همکاری با رپ آمریکایی Lil Nas X برای به دنیا آوردن یک جفت بحث برانگیز “Satan Shoes” حاوی آویز پنتاگرام و یک قطره خون انسان.

Lil Nas X پس از پخش برنامه بخشی از برنامه برای تمسخر کلیپ اخیر خواننده رپ ، جایی که او وانمود می کرد به شیطان رقص پایکوبی می کند ، در توییتر خود اظهار کرد که Saturday Night Live احتمالاً “در جهنم” به پایان خواهد رسید.

ویدیوی خواننده “Montero (با نام خود مرا صدا کن)” ، جایی که وی در حال انجام برخی حرکات سکسی در اطراف ارباب جهنم به تصویر کشیده شده بود ، در همان زمان منتشر شد که Lil Nas X به دلیل کفش های ورزشی الهام گرفته از شیطان مورد انتقاد قرار گرفت.

این خواننده رپ برای سفارشی کردن ضربات Nike Air Max ’97 با مارک MSCHF همکاری کرد و کفش ها را با کتیبه ای از آیه کتاب مقدس تزئین کرد و جوهر قرمز و یک قطره خون انسان را به میانه های آنها اضافه کرد. این اقدام جنجالی خواننده و مارک تجاری را در آب داغ صاحب نظران مذهبی و نایک قرار داد ، وی شکایتی درباره نقض علامت تجاری فدرال علیه این شرکت تشکیل داد و فروش کفش های “شیطانی” را مسدود کرد.

اما SNL تصمیم گرفت این بار شوخی جنجالی خواننده را بیشتر نشان دهد و نشان دهد “Lil Nas X” این بار یک رقص پایانی برای “God” انجام می دهد.

در حین آخرین اپیزود این برنامه ، شوخ طبعی برنامه “اوه ، شما دوباره این کار را کردید” با میزبانی کلوئه فینمن – تقلید از نماد پاپ آمریکایی ، بریتنی اسپیرز – با دادن کانون توجه به “پاریس های اجتماعی هفته” ، این موضوع را برجسته کرد.

تعجب آور نیست که Lil Nas X با بازی کریس رد یکی از آنها بود. صحبت از رسوایی “کفش های شیطان” و دادخواست ، “رپر” گفت که مطمئن نیست نایک از چه “اینقدر عصبانی” است:

رد به شوخی گفت: “همه کار آنها فقط انجام آن است … خوب ، من این کار را کردم”.

وی ادامه داد: “مردم از من می ترسند زیرا من متفاوت هستم”. “اما واقعاً من فقط یک کارآفرین کفش کتانی رپ سیاه کشور هستم.”

وقتی “اسپیرز” از متقلب Lil Nas X پرسید که آیا او تمایل دارد “یک رقص دور خدا را انجام دهد ، فقط برای تساوی همه چیز” موافقت کرد – و سپس لحظه ناخوشایند دنبال شد.

“فاینمنز اسپیرز” در پاسخ گفت: “وای! همه را عید پاک مبارک!”

رپر واقعی لحظه ای را در توییتر خود یادآوری کرد تا شوخی کند که SNL با بخش خود “جهنم می شود”. به نظر می رسید پیروان او موافق هستند و به این نکته اشاره کردند که تفسیر نمایش واقعا وحشیانه و حتی “بدتر” از کلیپ اصلی بود.