رپر فرانسوی با انتقاد از متن “F ** k the Holocaust” ، Faces Probe برای “غیرقابل بیان”

رپر فرانسوی با انتقاد از متن “F ** k the Holocaust” ، Faces Probe برای “غیرقابل بیان”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

Freeze Corleone هنرمند رپ فرانسوی اولین آلبوم استودیویی خود را LMF هفته گذشته منتشر کرد ، و یک ویدیو موسیقی برای یکی از آهنگ های خود در YouTube منتشر کرد که بیش از یک میلیون بازدید داشت.

دیلی میل می نویسد ، فری کرلئونه ، خواننده رپ فرانسوی ، در مورد شعر آهنگ های ضد یهودی اش تحت تحقیق قرار گرفت.

اولین آلبوم استودیویی این هنرمند 28 ساله مستقر در سنگال “La Menace Fantome” (“تهدید شبح”) ، که در 11 سپتامبر منتشر شد ، به رتبه سوم جدول کشور رسید ، با فروش بیش از 15000 نسخه و جذب 5.2 میلیون شنونده در فقط در سه روز پلت فرم موسیقی دیجیتال Spotify.

با این حال ، اشعار رپ شامل خط “F ** k the Shoah (هولوکاست)” است همراه با خطوطی از قبیل “من مانند آدولف در دهه 1930 مصمم می مانم” ، و “هر روز مانند اسرائیل زندگی می کنم مثل اینکه در غزه زندگی می کنم.”

در اطلاعیه ای در 17 سپتامبر ، جرالد دارمنین ، وزیر کشور فرانسه ، رپر را به دلیل “ضد یهودستیزی و انکارگرایی نادرست” محکوم کرد و تأیید کرد که وزارت او پیگیر اقدامات قانونی است.

وزیر همچنین از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک خواست “این آلودگی ها را گسترش ندهند”.

دادستان پاریس ، رمی هایتس همچنین تأکید کرد که کورلئونه به دلیل “ایجاد نفرت نژادی” بر اساس محتوای آهنگ ها و فیلم های خود در اینترنت تحت تحقیق قرار گرفته است.

پیش از این ، فردریک پوتیر ، نماینده بین وزارت برای مبارزه با نژادپرستی ، یهود ستیزی و نفرت ضد LGBT (Dilcrah) ، گزارشگر رپ را به دادستانی عمومی معرفی کرده بود. لیگ بین المللی علیه نژادپرستی و یهودستیزی ، که با نام اختصاری فرانسوی آن Licra شناخته می شود ، با انتقاد شدید از کورلئونه ، در توییتر گفت که “مجازات مجازات باید پایان یابد”.

در پست خود ، این سازمان همچنین سایت ها و برنامه های پخش موسیقی ، از جمله Google Play و Apple Music را برچسب گذاری کرده است.

حدود 50 سیاستمدار ، همراه با حزب LREM رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل ماکرون ، رپ را محکوم کردند ، در حالی که برخی از آنها همچنین از سیستم عامل های دیجیتال خواستند که آهنگ های کورلئونه را حذف کنند و ایستگاه های رادیویی آنها را ممنوع کنند.

شهروندان از طریق برخورد با شعرهای بحث برانگیز رپر در شبکه های اجتماعی شکافته شدند. اکثر آنها را به عنوان “یهودستیزی خالص” مورد انتقاد قرار دادند.

با این حال ، برخی اظهار داشتند که مردم فقط “شعرها را از متن خود خارج می کردند”.