“رویاهای برتری سفید آمریکایی”: دانش آموزان شهروند شهروند شهروند که گفتند خاله جیمیما رویای ایالات متحده را تجسم می کند

“رویاهای برتری سفید آمریکایی”: دانش آموزان شهروند شهروند شهروند که گفتند خاله جیمیما رویای ایالات متحده را تجسم می کند

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

ریگان اسكوده ، سفیر Turning Point USA و دانشجوی دانشگاه ایالتی شمال غربی لوئیزیانا ، پس از اظهارات عجیب و غریب در مورد وضعیت فعلی و گذشته اجتماعی كشور ، در رشته تاریخ میناسترالیا در آمریكا تحصیل كرد.

“خاله جیمیما لغو شد. و اگر شما نمی دانستید ، نانسی گرین ، اولین خاله جیمیما ، او تصویری از رویای آمریکایی بود ، “او در 23 ژوئن ادعا کرد که در یک اقدام عطف” خطاب به جوانان آمریکایی “با رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، صحبت می کند. تصمیم اخیر کوکر اوتس برای ترمیم مجدد مخلوط پنکیک و شربت.

وی گفت: “او یک برده آزاد شده بود و چهره شربت پنکیک بود که ما امروز دوست داریم و در شلوارهایمان داریم. او برای برابری جنگید. و اکنون اوباش چپ گرا سعی در از بین بردن میراث خود دارد. “

“و ممکن است من ذکر کردم [sic] چقدر ما به عنوان یک ملت ممتاز هستیم اگر بزرگترین نگرانی ما یک بطری شربت پنکیک باشد. “

اسکود ، که اخیراً بر اثر اظهارنظرهایش با برچسب زدن Black Lives Matter یک جنبش غیر مسیحی ، از کار اخراج شد ، در شناسایی گرین به عنوان اولین خاله جیمیما صحیح بود. در همان زمان ، به نظر می رسید که دانش آموز شخصیتی را که گرین با بازنمایی دقیق از زن سابق برده داری بازی می کرد ، درگیر کند.

این مارک در سال 1889 راه اندازی شد و به سرعت شروع به تصویر کشیدن خاله جیمیما به عنوان یک کاریکاتور مادر از زنان سیاه پوست بردگی کرد که در خدمت آمریکایی های سفید پوست بودند. بسیاری از شهروندان شهروند تصمیم به یادآوری سفیر Turning Point از آنچه به نظر می رسد از سخنانش خارج شده است.

شهروندان دیگر ارائه می دهند زمینه ای را برای کسانی که سردرگم هستند که چرا چنین کاریکاتورها همیشه توهین آمیز برای سیاهان آمریکایی بوده است فراهم می کند.

تصویرهای خاله جیمیما طی دهه های گذشته تغییر کرده است. براساس گزارش CBS دالاس-فورت ورث ، لیلیان ریچارد ، ساكن تگزاس ، از سال 1925 تا 1940 چهره ی مخلوط پنکیك و شربت بود.

با این حال ، عمه جیمیما که امروزه بیشتر آمریکایی ها رشد کرده اند دارای گوشواره های مروارید ، موهای پیچیده و پیچیده هستند و اعتقاد بر این است که پس از آنا کوتاه هاریینگتون مدل می شود.

خانواده هارینگتون از اعلام مجدد مخلوط پنکیک و شربت ابراز نارضایتی کردند.

“این یک بی عدالتی برای من و خانواده من است. این بخشی از تاریخ من است ،” آقا ، “لارنل ایوانز پسر نوه هریتونتون به پچ گفت. “نژاد پرستی که در مورد آنها صحبت می کنند ، استفاده از تصاویر از برده داری ، از طرف دیگر – سفید پوستان. این شرکت از بردگی ما سود می برد. و پاسخ آنها اینست که تاریخ مادربزرگ من را پاک کند. یک زن سیاه و سفید … این لطمه می زند. “”

ورا هریس ، که به عنوان مورخ خانوادگی برای خانواده ریچارد شناخته می شود ، افکار مشابهی را با خروجی KLTV از تگزاس بیان کرد.

“بسیاری از مردم می خواهند آن را بردارند. ما می خواهیم دنیا بداند که پسر عموی ما لیلیان یکی از خاله جیمیها بود و او زندگی صادقانه ای را رقم زد. ” “ما می خواهیم از شما تجدید نظر کنید که همه چیز را از بین ببرید. وجود نداشت [sic] بسیاری از مشاغل ، به ویژه برای زنان سیاه پوست در آن زمان. ”