روگوزین رئیس روسکاسموس در پاسخ به فرود مریخ مریخ نورد ناسا با es Memes

روگوزین رئیس روسکاسموس در پاسخ به فرود مریخ مریخ نورد ناسا با es Memes

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202102201082135883-roscosmos-chief-rogozin- مربوط- به- nasas-mars-rover-landing-withmemes/

مریخ نورد Perseverance در دهانه Jezero نزدیک خط استوا سیاره سرخ فرود آمد. این مریخ نورد دو سال آینده را صرف مطالعه سطح مریخ می کند و به جستجوی شواهدی می پردازد که نشان می دهد این سیاره زمانی میزبان حیات بوده است.

دیمیتری روگوزین ، رئیس آژانس فضایی روسیه ، روسكاسموس ، پس از فرود مریخ نورد خود در مریخ ، در ناسا حفاری كرد. این مرد 57 ساله دو یادداشت در مورد فرود مریخ نورد ارسال کرد ، اما بعدا آنها را حذف کرد. اینترنت اما همه چیز را به یاد می آورد. اولین الگوی رفتاری ، روگوزین را در سیاره سرخ با عنوان زیر نشان داد: “اولین چیزی که آمریکایی ها در مریخ می بینند”.

مورد دوم گروهی از بیگانگان را نشان می داد که با نمادی از صلح و همچنین بنری با عنوان “یانکی به خانه می رود” و پوستر “مریخ برای مریخ ها” ایستاده بودند.

رئیس Roscosmos تنها کسی نبود که مهارت های فتوشاپ خود را افزایش داد زیرا در پی فرود تاریخی ، تورم رفت و برگشت در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

طبق گفته ناسا ، این مریخ نورد “عالی عمل می کند” و انتقال داده ها را به زمین آغاز کرده است. حتی اولین عکس را از مریخ ارسال کرد.

استقامت پنجمین مریخ نورد ناسا است که در سیاره سرخ فرود می آید. این دستگاه مجهز به یک دریل شش سانتی متری و همچنین یک هلی کوپتر بدون سرنشین به نام Ingenuity است. در طول مأموریت خود ، استقامت سطح مریخ را بررسی خواهد کرد تا ببیند آیا سیاره سرخ زمانی آب داشته است و در نتیجه میزبان زندگی است. این مریخ نورد حدود 40 نمونه از سطح مریخ را جمع آوری کرده و به زمین بازگرداند.