روند انتخابات ایالات متحده با پیچ و تاب. گفتگوهای صلح افغانستان متوقف شد

روند انتخابات ایالات متحده با پیچ و تاب. گفتگوهای صلح افغانستان متوقف شد

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107829/74/1078297401_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_566f3e274dab110bf44bd18dda918b2f.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202010081080701969- warped-us-election-proces-afghan-peace-talks-halt/

اولین مذاکرات صلح بین دولت افغانستان و طالبان اخیراً در دوحه قطر آغاز شده است ، اما آیا آتش بس در این زمینه وجود دارد؟

دیوید شولتز، استاد برجسته دانشگاه علوم سیاسی و مطالعات حقوقی دانشگاه هملاین و نویسنده کتاب “ایالات متحده در چرخش ریاست جمهوری: چرا فقط ده موضوع نیست” به ما پیوست تا درباره وسواس رسانه های شرکتی در مورد قانون انتخابات بحث کنیم. سیاستمداران ترس از تقلب در انتخابات و اگر دادگاه عالی ایالات متحده در تعیین نتیجه مسابقه ریاست جمهوری نقش داشته باشد.

برایان داونینگ، تحلیلگر سیاسی – نظامی و نویسنده “انقلاب نظامی و تغییر سیاسی” و “مسیرهای جلال: تغییر اجتماعی در آمریکا از جنگ بزرگ تا ویتنام” ، برای بحث درباره عوامل پیچیده روند صلح افغانستان به ما پیوست. “دیپلمات ها به رویترز گفته بودند که مذاکرات با دشواری در مورد چگونگی استفاده از قانون اسلامی حنفی برای هدایت مذاکرات و اینکه آیا توافق نامه ای که در ماه فوریه بین ایالات متحده و طالبان امضا شد باید مبنای این توافق باشد ، آغاز شد. گفتگوها ، همانطور که طالبان خواسته اند ، “رویترز روز سه شنبه گزارش داد. “آتش بس اولویت اصلی مقامات افغان و دیپلمات های غربی است که این گفتگوها را تسهیل می کنند.”

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی و رئیس انجمن اقتصاد ملی ، برای بحث در مورد گزارش اخیر رویترز که نشان می دهد چگونه همه گیر COVID-19 واقعاً پر از بادبان ها – و خزانه – از یک منتخب است ، به ما پیوست. تعداد کمی ، در حالی که بقیه ما رنج می برند. این داستان به گزارشی از سوی بانک سرمایه گذاری UBS و پرایس واترهاوس کوپرز اشاره دارد که نشان داد – تعجب ، تعجب – ثروت میلیاردرها در طی این همه گیری به بالاترین رکورد رسیده است ، که ناشی از قیمت سهام و دستاوردهای فناوری و مراقبت های بهداشتی است. ثروت ثروتمندترین افراد جهان – در این تحقیق ، 2000 میلیاردر نمایندگی 98٪ از ثروت میلیاردرها – مرز 10 تریلیون دلار را شکسته است. ما همچنین در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ بحث خواهیم کرد که همه مذاکرات محرک را تا بعد از انتخابات لغو می کند. این برای آن دسته از مشاغل کوچک و افرادی که در حال حاضر برای حلق آویز کردن تلاش می کنند ، به چه معناست؟ حساب سیاسی ترامپ در تصمیم گیری چیست؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]