روندهای بایکوت نتفلیکس در هند به دلیل ظاهراً هدفگذاری هندوئیسم ، به ترتیب مرتب است

روندهای بایکوت نتفلیکس در هند به دلیل ظاهراً هدفگذاری هندوئیسم ، به ترتیب مرتب است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107136/47/1071364770_0:184:3518:2162_1200x675_80_0_0_1ba92a5de2289c53778aef256d7df384.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202006291079744909-netflix-trends-in-india-for-allegedly-targeting-hinduism-as-boycott-movement-gathers-steam/

دهلی نو (اسپوتنیک): فیلم تلوگو با زبان تلوگو ، کریشنا و لیلا ، که در حال حاضر در شبکه نتفلیکس در هند به خوبی اجرا می شود ، داستان مردی است که بین امور ، تقلب و دروغگویی گرفتار شده است. این فیلم که شخصیت های اصلی آن نام خدایان هندو را از حماسه “Krishna و Radha” گرفته اند ، بسیاری از هندوها را به دلیل نشان دادن پیشرو در صحنه های شهوانی اذیت کرده است.

نتفلیکس هند خواستار تحریم سری ها و فیلمهای مختلفی شده است که مشترکین با نمایش دین در نور بد ، آنها را به هدف قرار دادن هندوئیسم متهم می کنند. سریال های محبوب مانند Sacred Games ، لیلا ، Pataal Lok و اکنون “Krishna & Leela” به متهم کردن “تبلیغات” متهم شده اند.

فیلم ‘Krishna & Leela’ او که خدای هندو کریشنا را به تصویر می کشد ، با نشان دادن صحنه های صریح جنسی و شخصیت اصلی کریشنا که در امورات شرط بندی می کند ، متهم به سوء استفاده از دین شده است.

به تازگی ، آنوشکا شارما به تهیه کننده بازیگر تبدیل به فیلم هایش پاتاال لوک و جدیدترین Bulbul که در آن از slurs های توهین آمیز برای شخصیت هایی به نام های کریشنا و رادا استفاده می شد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

باشه الان چی؟ #BulbbulNetflix
استفاده از کلماتی مثل ‘haramzada’ برای ارباب کریشنا و ‘besharm’ برای رادا ؟؟؟ آیا آنها ذهن خود را از دست داده اند یا چه؟ AnushkaSharma خانم ، خیلی سرکش؟ pic.twitter.com/2NfwCKXSd1

با این حال ، بخش دیگری از کاربران توییتر با به اشتراک گذاشتن الگوهای رفتاری خنده دار ، اوضاع را کاهش داده است.

پیش از این پاتال لوک ، اولین کار دیجیتالی آنوشکا شارما به عنوان تهیه کننده ، به دلیل صدمه زدن به احساسات افراد نپالی در صحنه خاص دعوی حقوقی دعوت کرده بود که از یک slur casteist برای یک زن نپال transgender استفاده می کرد.