روسیه ظاهراً مبلغی را که مبلغ نبردهای ستیزه جویان افغان را به قتل می رساند سربازان آمریکایی می پردازد: داستان سوراخ های بیشتری از پنیر

روسیه ظاهراً مبلغی را که مبلغ نبردهای ستیزه جویان افغان را به قتل می رساند سربازان آمریکایی می پردازد: داستان سوراخ های بیشتری از پنیر

دکتر ویلمر لئون به ری مک گاورن پیوسته است ، که برای “گفتار ورد” ، بازوی انتشار دهنده كلیسای جهانی دنیای منجی در داخل شهر واشنگتن ، دی سی كار می كند. وی در طی 27 سال به عنوان تحلیلگر سیا ، رهبری شعبه سیاست خارجی اتحاد جماهیر شوروی را برعهده گرفت و گزارش روزانه رئیس جمهور را برای روسای جمهور آمریكا ریچارد نیكسون ، جرالد فورد و رونالد ریگان تهیه كرد.

این داستان در مورد یک عملیات ادعایی روسیه در افغانستان ، همانطور که در حال حاضر گزارش شده است ، برای من معنی ندارد. اول ، جمل opening داستان جمعه در نیویورک تایمز ، اظهار داشت: “مقامات اطلاعاتی آمریكا به این نتیجه رسیده اند كه یك واحد اطلاعاتی ارتش روسیه به طور مخفیانه برای قتل نیروهای ائتلاف در افغانستان – از جمله سربازان آمریكایی ، به طور مخفیانه یك مزدور نظامیان وابسته به طالبان ارائه می داد.” این “مقامات” مبهم و نامشخص چه کسانی هستند؟ دوم ، چرا روسیه مجبور است نعمت هایی را به طالبان ارائه دهد؟ آنها نیروهای آمریکایی را به صورت رایگان خواهند کشت. سوم ، من نمی دانم که روسیه رابطه ای با طالبان دارد که این امر منطقی است.

مطابق مقاله روز یکشنبه در رویاهای مشترک ، “تأیید موارد جهانی صدمات کرونا ویروس روز یکشنبه 10 میلیون نفر ، یک نقطه عطف شدید که در اثر مرگ و میر ناشی از این بیماری در صعود به 500000 نفر رسیده و یک مقام ارشد بهداشتی ایالات متحده هشدار داده است که این کشور احتمال بازگشت این شیوع را دارد. تحت کنترل به سرعت ناپدید شدند. ” در همین حال ، براساس یک قطعه جمعه در واشنگتن پست ، “قبل از اولین بیماران در ووهان چین ، در حال افزایش جهانی شدن ناسیونالیسم اقتصادی بود که در حال جهانی شدن بود اما در ماه دسامبر شروع به بیماری کرد. و بیش از 487000 کشته ، اکنون دوباره در حال شکل گیری روابط دیرینه فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی در دنیای به طور فزاینده قطبی است. “

روزنامه مشترک رویاها روز جمعه اعلام کرد ، “پس از 10 ماه ، کمیسیون انتخابات فدرال در ماه مه با تأیید معاون مربی Trey مربی Trey مجدداً سهمیه کسب کرد – و بلافاصله بعد از گذشت پنج هفته از روز جمعه ، هنگامی که کمیسر کارولین هانتر استعفا داد برای پیوستن به بودجه کخ بود ، دوباره از دست داد. هنگامی که انتخابات عمومی نوامبر نزدیک تر شد ، گروه نظارتی کنار هم قرار بگیرند ، مجدداً مجدداً از عهده بدست آوردن نهاد نظارتی بر حذر نخواهیم شد. ” آیا این مسئله نگران آمریکایی ها است؟

میهمانان:

ری مک گاورن – برای «گفتن کلمه» کار می کند ، بازوی نشر کلیسای جهانی جهان منجی در داخل شهر واشنگتن ، دی سی. وی در طی 27 سال به عنوان تحلیلگر سیا ، رهبری شعبه سیاست خارجی اتحاد جماهیر شوروی را برعهده گرفت و گزارش روزانه رئیس جمهور را برای روسای جمهور آمریكا ریچارد نیكسون ، جرالد فورد و رونالد ریگان تهیه كرد.

دکتر لینوود توحید – رئیس انجمن ملی اقتصاد (NEA) رئیس و استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره. وی در دانشکده بهداشت دانشکده بهداشت میلکن در دانشگاه جورج واشنگتن است و یک عمل از راه دور از طریق پزشکی به نام دکتر یولا بپرسید.

گرگ پالاست – گزارشگر تحقیقاتی برنده جایزه که در مجله The Guardian ، Nation ، مجله رولینگ استون ، بی بی سی و سایر رسانه های مشهور دیده می شود. وی ونزوئلا را برای فیلم “اخبار شب” The Guardian و تلویزیون بی بی سی پوشش داد. گزارش های بی بی سی وی اساس فیلم او “ترور هوگو چاوز” است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم