روسیه به اولین کشور جهان برای اعطای مصوبه تنظیم واکسن COVID-19 تبدیل شد

روسیه به اولین کشور جهان برای اعطای مصوبه تنظیم واکسن COVID-19 تبدیل شد

در این قسمت از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با دكتر یولاندرا هنكوك در مورد رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ صحبت می كنند و این ادعا را كه بچه ها اساساً از COVID-19 مصون هستند و مدارس باید حضوری برگزار كنند ، گفتگو می كنند. این پاییز.

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “ترامپ روز دوشنبه تکرار ادعای دروغین مبنی بر اینکه کودکان اساساً از ویروس مصون هستند و مدارس باید برای آموزش حضوری در پاییز بازگشایی کنند.” در همین حال ، “روسیه نخستین کشوری است که تصویب نظارتی را برای واکسن علیه COVID-19 داده است ، با تولید انبوه و ایمن سازی کارگران اصلی تا چند هفته آینده آغاز می شود.” ما از این چه کاری می کنیم؟

آسوشیتدپرس روز دوشنبه گزارش داد: “مذاكرات كنگره در مورد بسته كمك كوراو ویروس دیگری انجام نشده است و هیچگونه چشم اندازی برای شروع مجدد وجود ندارد.” رئیس مورفی ، نیوجرسی ، با بیان این مطلب صریحا اظهار داشت: “ایالتها در حال شکستن هستند ، و میلیون ها آمریکایی بیکار هستند ، اما راه حل دولتها را برای ایجاد یک برنامه جدید فراخوانده است. این بلاتکلیفی است. “

زیر عنوان قطعه دوشنبه آلن مک لود در MintPress News درباره ارتش آمریكا در آفریقا خاطرنشان می كند: “آمریكا تقریباً 6000 پرسنل نظامی پراکنده در قاره قاره با وابسته های نظامی دارد كه تعداد زیادی از دیپلمات ها در بسیاری از سفارتخانه های سراسر آفریقا را در اختیار دارد.” آیا این شکست و دیپلماسی در هر بشکه اسلحه است؟

کریس هجز ، مهمان بعدی ما ، در مورد مقاله خود در روز دوشنبه در رویاهای مشترک بحث می کند ، که در آن نوشت ، “کاهش نهایی آمریکا با انتخابات حل نمی شود. پوسیدگی و فقر سیاسی همچنان به روح ملت خواهد خورد ، و آنچه را كه انسان شناسان از فرقه های بحران می نامند ، تخم ریزی می كنند – جنبش هایی كه توسط عوامفریانی انجام می شود كه طعمه ی روانی و روانی غیرقابل تحمل می شوند. “چطور؟

وال استریت ژورنال روز سه شنبه گزارش داد: “رئیس جمهور از کارفرمایان می خواهد تا 6.2٪ کارمزد را که سهم کارمندان از مالیات های تأمین اجتماعی برای بسیاری از کارگران است ، متوقف کنند و از اول سپتامبر شروع و تا پایان سال ادامه دهند.” “اما حرکت او ، شنبه در یادداشت اعلام شد ، تغییر نمی دهد که چقدر کارمندان و کارفرمایان مالیاتی بدهکار هستند. فقط کنگره می تواند این کار را انجام دهد.” آیا این فقط اقتصاد جادوگری ، خواب آلودگی ودو از کاخ سفید است؟

مقاله جالب در روز دوشنبه در محافظه کار آمریكا با عنوان “گرگ های نئو محافظه كار با لباسهای ترسناك پوشیده شده” منتشر شد. این آغاز می شود ، “جمهوری خواهان هرگز متلاشی نشده اند که مشغول راهپیمایی” بایدن “هستند و پیشنهاد دادند تا” ائتلاف “خود را قبل از انتخابات بدست آورند و راه را برای بحث در مورد سیاست های خارجی بویژه چین سوق دهند. با توجه به سابقه مشترک آنها با مداخله گرایان لیبرال که قبلاً در این کارزار بودند ، برای لحظه ای تصور نکنید که هیچ محافظه کار گرسنگی در میان آنها وجود ندارد که سعی در گرفتن یک صندلی در جدول داشته باشند. ” مردم باید چقدر نگران باشند؟

زیر عنوان یک قطعه 7 آگوست در MintPress News آمده است: “اسرائیل امیدوار است تا از تنش های داخلی در یمن بهره ببرد ، حمایت خود را از پشت یک گروه شبه نظامی تحت حمایت امارات با چشم به جدایی و کنترل تنگه آرزو شده باب المندب بریزد.” در این مقاله آمده است: “در حالی که جنگ در یمن به سال ششم خود نزدیک می شود ، با ورود اسرائیل به اسرائیل ، اوضاع در کشور جنگ زده در حال افزایش است. این به معنای پیشروی چیست؟

وال استریت ژورنال روز سه شنبه گزارش داد: “رهبران لبنان روز سه شنبه تمرکز خود را به سمت تشکیل دولت جدید تغییر دادند ، یک روز پس از استعفا کابینه این کشور در میان اعتراضات مداوم خواستار تغییر سیاسی در اثر انفجار مرگبار هفته گذشته در بیروت.” ما از این چه کاری می کنیم؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی

نتفا فریمن – میزبان Voices With Vision در WPFW 89.3 FM ، سازمان دهنده پان آفریقایی و بین المللی

کریس هجز – روزنامه نگار تحقیق

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و ستون نویس ارشد در گزارش برنامه سیاه و نویسنده “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

الیزابت مایرز – وکالت ، مشاور و مربی

لیث معروف – مجری و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم