روز اول بایدن پیشنهاد می کند که امپریالیسم “مودبانه” بازگشته است

روز اول بایدن پیشنهاد می کند که امپریالیسم “مودبانه” بازگشته است

در میان ایستگاه های بازرسی نظامی ، کمک متقابل بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. شورش کاپیتول کودتاها را به خانه آورد. تونسی ها به وحشیگری ، قفل کردن اعتراض می کنند.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند شان مایکل لاو، روزنامه نگار با اخبار کاخ سیاه ، برای بحث در مورد تأثیر “اشغال” کاپیتول هیل توسط گارد ملی در میان مراسم تحلیف جو بایدن ، چگونگی تأثیر گذرگاه های بازرسی نظامی بر آسیب پذیرترین جمعیت شهر ، و چگونگی سازمان دهندگان محلی وحشیگری ضد پلیس برای کمک وارد می شوند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند برایان کانکانون، وکیل مدافع حقوق بشر و مدیر اجرایی Project Blueprint ، برای بحث در مورد مقاله جدید خود در هائیتی لیبرت ، “شورش های کاپیتول با کودتاهای خشونت آمیز به رهبری آمریکا در خارج از کشور حساب می کنند” و موازات بین کودتای مورد حمایت ایالات متحده در هائیتی و تلاش برای شورش در ساختمان کاپیتول

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند عبدالرحمن با اعزام مردم برای بحث در مورد اعتراضات فزاینده علیه قفل شدید و خشونت پلیس در تونس ، واکنش تهاجمی پلیس و آنچه اوضاع در مورد به اصطلاح “بهار عربی” نشان می دهد.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند بن نورتون، دستیار ویرایشگر Grayzone ، و تهیه کننده و میزبان مشترک پادکست های شورشیان معتدل برای صحبت در مورد تأیید سنا از Avril Haines ، انتخاب بایدن برای مدیر اطلاعات ملی ، اینکه چرا بایدن از خوان گوایدو به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا نشان می دهد امپریالیسم دو حزبی است ماجرا و چگونگی برخورد شدید بادن در روسیه باعث تضعیف تلاش ها برای نشان دادن وی متخاصم تر از ترامپ می شود.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم