روز آگاهی از استعمار مهاجران 2020

روز آگاهی از استعمار مهاجران 2020

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان استعمار مهاجران هستند. دیروز تعطیلات جنجالی فدرال ایالات متحده ، روز کلمبوس بود.

میهمانان:

اوبی اگبونا – عضو موسس سازمان آزادی پان آفریقایی | روز آگاهی از استعمار مهاجران

کریس اسمالز – بنیانگذار کنگره کارگران ضروری | رالی TCOEW در عمارت بورلی هیلز بزوس

دکتر ست فرانتزمن – نویسنده “بعد از داعش: آمریکا ، ایران و مبارزه برای خاورمیانه” | قره باغ

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک | بومی گرایی و جامعه در برابر دولت

استعمار مهاجران یک سیستم قدرت مداوم است که نسل کشی و سرکوب مردم و فرهنگ های بومی را تداوم می بخشد. بسیاری از شهروندان آمریکا تعطیلات فدرال روز کلمبوس را به چالش کشیده اند. اوبی اگبونا عضو موسس سازمان آزادی پان آفریقا است. او برای اولین بار برای توضیح استعمار مهاجران به این نمایش می پیوندد.

جف بزوس آنقدر ثروتمند است که همسر سابقش با توافق طلاق ، او را به ثروتمندترین زن جهان تبدیل کرد. برخی معتقدند ثروت بزوس نتیجه دستمزد پایین و مزایای ضعیف اکثر 1 میلیون کارمند وی است. کریس اسمالز بنیانگذار کنگره کارگران ضروری است. او توصیف میتینگ خود را در خارج از عمارت جف بزوس انجام داد.

درگیری قره باغ کوهستانی به نظر می رسید که در حال بهتر شدن است تا زمانی که مشخص شد که چنین نیست. آتش بس در آخر هفته که امروز به دست آمد امروز فرو ریخت. دکتر ست فرانتزمن متخصص مطالعات خاورمیانه است. او برای اولین بار برای توضیح آتش بس به این نمایش می پیوندد.

بومی گرایی ترجیح منطقه یا منطقه شخصی خود است. این شامل طیف وسیعی از فلسفه های سیاسی است که محلی را در اولویت قرار می دهد. تام لوونگو ، تحلیلگر ژئوپلیتیک ، یکی از مهمانان مورد علاقه خطاهای خطا ، مجموعه ای از فلسفه های سیاسی را توضیح می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم