روزنامه نگاری مقاومت ، گیر در سؤال ، شاهرخ قرمز نوار قرمز

روزنامه نگاری مقاومت ، گیر در سؤال ، شاهرخ قرمز نوار قرمز

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107829/74/1078297401_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_566f3e274dab110bf44bd18dda918b2f.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202005201079369958-resistance-journalism-stuck-in-question-tine-red-tape-red-herring/

ما به جای مقاومت واقعی ، ما را برای دیدن چیزهای کوچک نظیر اسمش ، شوخی های چربی یا نیروهای وظیفه تنظیم می کنیم. چگونه این به ما کمک می کند؟

دکتر ویلمر لئون، یک دانشمند سیاسی و مجری برنامه The Critical Hour در رادیو Sputnik ، به میزبان باب شلوبر و جمارل توماس کمک کرد تا از طریق عکس العمل به کارگردانی رونان فارو و چقدر اصیل آن کار کنند. آیا بن اسمیت و نیویورک تایمز واقعاً نگران گزارش فارو هستند یا این حمله به خود روزنامه نگاری تحقیقاتی است؟ و چرا این رقص حول مفهوم “روزنامه نگاری مقاومت” است بدون اینکه به واقعیت تبلیغات توجه کند؟ از آنجا که فارو از گزارشگری خود دفاع می کند و روزنامه نگاران مستقل روزانه پاشیده می شوند ، راشل مادوو همچنان هر شب پخش می شود و دروغگوهای اثبات شده مانند برایان ویلیامز و جان برنان مجاز به شکل گیری و ارائه روایت هایی هستند که بر افراد بیشتری تأثیر می گذارد. ما همچنین باید به قدرت رسانه های اجتماعی توجه کنیم تا داستان ها را بکشند و دیگران را پنهان کنند.

جان ففر، نویسنده ، بازیگر و مدیر سیاست خارجی Focus در انستیتوی مطالعات سیاست موضوعی بود برای بازی جدید سوال-تابلوی Misfits! او و یاران با همكاریهای تاریخی تا طاعون امروز كار كردند ، آنچه كه هنری با دقیق تر نشان دهنده مشقت فعلی ما و آینده عاشقانه های دست ساز نیست. آنها همچنین درباره برخی از اختلالات سیاسی همه گیر پیشگویی کردند ، از رهبرانی که به خوبی کارهایی را انجام داده اند ، ستایش می کنند.

Misfits همچنین به آخرین دستور اجرایی ترامپ وارد شد. نظرسنجی جدید که حمایت عظیمی از یک سیستم بهداشت و درمان تک پرداخت کننده برای پاسخگویی به بیماری همه گیر و برای تسکین بیشتر دولت نشان می دهد. اعتراف در بستن درگذشت نورما مک کوروی ، که گفت که وی توسط فعالان ضد سقط جنین به انجام چهره ای در این زمینه پرداخت شده است. سیل فاجعه بار در میشیگان؛ و البته برخی از سؤالات بسیار فریبنده درباره ماهیت زمان.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم