روزنامه نگاران هدف حمله پلیس در اقدام صلح آمیز کاخ سفید

روزنامه نگاران هدف حمله پلیس در اقدام صلح آمیز کاخ سفید

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به روزنامه نگاران اسپوتنیک ، نیکول روسل و شان بلکون ، مجری مرکز آزادسازی فیلادلفیا ، اریک وارگاس ، مارا ورهیدن هلیارد ، مدیر اجرایی مشارکت برای صندوق عدالت مدنی و بن نورتون ، روزنامه نگار پیوستند. با پادکست های Grayzone و Rebels Rebels.

نخستین ساعت نمایشی به اعتراضاتی که دیروز به دنبال قتل پلیس هفته گذشته جورج فلوید در مینیاپولیس ادامه یافت ، به اعتراضات ادامه دارد. فرمانداران 26 ایالت و ولسوالی کلمبیا گارد ملی را مستقر کرده اند که به زودی در مقابل معترضین غیرمسلح به زور استفاده کرده است. و در لندن ، آمستردام ، برلین و جاهای دیگر تظاهرات دلسوزانه برگزار شده است. پرزیدنت ترامپ دیروز تهدید کرد که با استفاده از قانون شورشها برای اعزام نیروهای وظیفه فعال به شهرهای سراسر آمریکا. و کنگره تا حد زیادی سکوت کرده است ، به جز اظهارات سناتور جمهوری خواه آرکانزاس ، تام کوتون ، رئیس جمهور را ترغیب کرد که از نیروی کشنده استفاده کند.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با یک مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف. پروفسور وولف ، استاد اقتصاد اقتصادی ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار که آخرین کتاب آن با عنوان “درک سوسیالیسم” است ، به این نمایش می پیوندد.

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و روزنامه نگار Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم