روابط چین و ایالات متحده آتش سوزی Instacart بازگشت ؛ تغییرات آب و هوایی تحت بایدن

روابط چین و ایالات متحده آتش سوزی Instacart بازگشت ؛ تغییرات آب و هوایی تحت بایدن

جمهوری خواهان رئیس جمهور بایدن را تحت فشار قرار می دهند تا در برابر تحریم های چین تلافی کند. تفاوت در بایدن در مقابل دولت ترامپ چه خواهد بود؟

کی جی نو، نویسنده و محقق ژئوپلیتیک آسیا و اقیانوس آرام ، برای بحث در مورد روابط ایالات متحده چین با ما همراه است. چین می گوید .28 مقام آمریکایی ، از جمله اعضای دولت ترامپ را به اتهام نقض حاکمیت چین تحریم خواهد کرد. این تصمیم در بیانیه ای از وزارت خارجه چین اعلام شد. این 28 نفر و اعضای خانواده آنها اجازه ورود به سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ و ماکائو را ندارند. این تحریم ها همچنین آنها را از تجارت با چین منع می کند. بعد از این چه خواهد شد؟

متیو تلس، سازمان دهنده کار ، برای بحث در مورد Instacart در حدود دو هزار شغل ، از جمله تنها کارگران صنفی اتحادیه تحویل مواد غذایی ، به ما پیوست.

تینا لندیس، مدافع محیط زیست و عدالت اجتماعی و نویسنده “راه حل های آب و هوایی فراتر از سرمایه داری” ، برای بحث در مورد اقدامات آب و هوایی که باید تحت مدیریت دولت بایدن تحت فشار قرار گیرند ، به ما پیوست.

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دیوان عالی کشور و انحطاط دموکراسی آمریکا ، به ما می پیوندد تا در مورد مقالات استیضاح علیه ترامپ و تهدیدهای استیضاح علیه بایدن به روز رسانی کنیم. ما همچنین وارد روابط روسیه روسیه در زمان بایدن شد و ژنرال لوید آستین برای وزیر دفاع منصوب شد.

ملیک عبدالله، مشاور ارتباطات جمهوری خواه ، برای بخش هفتگی “Working for the Weekend” به ما می پیوندد ، جایی که تصمیم می گیریم چه کسی باید استراحت کند و یک صندلی داشته باشد!؟!

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]