رهبران ایالتی ماسک پوشیدن را برعهده دارند: دولتمردان در آلاباما ، مونتانا برای حضور در هیئت مدیره

رهبران ایالتی ماسک پوشیدن را برعهده دارند: دولتمردان در آلاباما ، مونتانا برای حضور در هیئت مدیره

در این قسمت از The Critical Hour ، میزبانانی چون دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر یولاندرا هنکوک در مورد جدیدترین ایالت های آمریکا برای نیاز به ماسک در اماکن عمومی صحبت می کنند.

“به گفته مقامات سابق آمریكا با آگاهی مستقیم از این موضوع ،” آژانس اطلاعات مركزی از زمان پیروزی پنهانی در سال 2018 ، سلسله عملیات سایبری مخفیانه علیه ایران و سایر اهداف را انجام داده است. ” ، “اخبار یاهو چهارشنبه گزارش داد. آیا ایالات متحده جنگ سایبری را تشدید می کند یا با مسئولیت پذیری به میدان نبرد جدید پاسخ می دهد؟

“حساب های توییتر شرکت های بزرگ و اشخاص در یکی از گسترده ترین و گیج کننده ترین هک هایی که این پلتفرم تاکنون دیده است ، به خطر افتاده است ، همه در خدمت تبلیغ کلاهبرداری بیت کوین است که به نظر می رسد درآمد ناچیز خود را در اختیار خالق آن قرار می دهد.” گزارش Verge چهارشنبه. از جمله کسانی که حساب آنها هک شده است ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، باراک اوباما ، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا ، جو بایدن ، مدیرعامل آمازون ، جف بزوس ، بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس ، اپل ، Uber و کانی غربی و ستاره موسیقی بودند. ما می دانستیم که این در حال آمدن است ، و اکنون ما اینجا هستیم. پاتریشیا گورکی ، تحلیلگر فناوری و امنیت ، تفسیری ارائه می دهد.

روز سه شنبه در سخنرانی در گل سرخ کاخ سفید ، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به دلیل “دخالت” پکن در منطقه ویژه اداری خود در هنگ کنگ ، تحریم های جدیدی را علیه چین تحت استقلال هنگ کنگ اعلام کرد. رئیس جمهور گفت که “تعرفه های عظیم” را در پکن اعمال می کند و دستورالعمل اجرایی را امضا کرده است که هونگ کنگ “با همان کشور سرزمین اصلی چین” رفتار خواهد کرد و “بدون امتیاز ویژه ، بدون درمان اقتصادی ویژه و صادرات نیست. فن آوری های حساس. ” انگیزه واقعی پشت این همه چیست؟

سالن روز چهارشنبه با استناد به مقاله ای در واشنگتن پست گزارش داد: “ژنرال پست لوئیس دژوی ، اهدا كننده برتر ترامپ كه بیش از 2 میلیون به GOP داده است ، به كاركنان هشدار داد كه آژانس برای تصمیم گیری در باره زندگی خود باید تصمیمات” دشوار “اتخاذ كند.” برخی از این تصمیمات می تواند بر زمان تحویل نامه پستی تأثیر بگذارد و بر درخواست های رأی غایب و نحوه بازگشت آنها تأثیر بگذارد. آیا این تلاشی برای سرقت انتخابات آینده نوامبر است؟

وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد: “مصرف کنندگان آمریکایی در ماه ژوئن برای دومین ماه مستقیم هزینه های فروشگاه ها و نمایندگی های اتومبیل را افزایش دادند ، اما افزایش اخیر موارد کروناویروس می تواند دوباره رشد کار و هزینه های خرده فروشی را کاهش دهد.” آیا این یک شاخص مثبت برای اقتصاد ایالات متحده است؟

روزنامه چهارشنبه در مجموعه گرایزون چنین نوشت: “پدر آسانژ صحبت می کند ، ظلم و ستم بنیانگذار ویکی لیکس را” جنایتی بزرگ از قرن بیست و یکم “خوانده است.” روزنامه نگار و نویسنده دانیل لازار می نویسد.

“کشته شدن جورج فلوید ، یک مرد غیر مسلح آفریقایی آمریکایی در 25 مه ، به دست یک افسر پلیس سفید در مینیاپولیس ، مینه سوتا ، جهان را شوکه کرد و اعتراضات گسترده ای علیه نژادپرستی و وحشیگری پلیس در ده ها شهر از میانه غربی آغاز کرد. ایالات متحده به اتحادیه اروپا ، همه در میان همه گیر جهانی است “، ماکس پری روزنامه نگار در ماه ژوئن نوشت. وی ادامه داد: “در شهرهای دوقلوی ، آنچه شروع شد به عنوان تظاهرات های خودجوش و مسالمت آمیز علیه پلیس محلی پس از استفاده از گلوله های لاستیکی و مواد تحریک کننده شیمیایی توسط نیروی انتظامی علیه معترضین ، به سرعت به ویرانالیسم ، آتش سوزی و غارت تبدیل شد ، در حالی که احتمالاً تحریک اولیه برای این شورش ها بود. کار عوامل تحریک کننده ظاهرا در میان راهپیمایان. ” چقدر باید نگران باشیم؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره

مارک Sleboda – تحلیلگر امنیت بین المللی روابط مستقر در مسکو

پاتریشیا گورکی – مجری سیاسی و تحلیلگر فناوری و امنیت

مایکل وون – نایب رئیس بخش جانبازان برای صلح سان فرانسیسکو

گرگ پالاست – خبرنگار تحقیق

دکتر دانیا فرانسیس – استاد اقتصاد دانشگاه ماساچوستون بوستون

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق

ویت رید – تحلیلگر و تهیه کننده Sputnik News برای هر وسیله ای لازم

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم