‘رفع مشکلی که ایجاد کردید’: بایدن با انتقاد از اینکه از مهاجران برای “انتخاب ایالات متحده” در فیلم تشکر کرده است

‘رفع مشکلی که ایجاد کردید’: بایدن با انتقاد از اینکه از مهاجران برای “انتخاب ایالات متحده” در فیلم تشکر کرده است

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

از آنجا که دولت جو بایدن به دلیل بحران در مرز ایالات متحده و مکزیک مورد انتقاد قرار گرفته است ، که تحت هجوم تاریخی مهاجران غیرقانونی قرار دارد ، POTUS کنونی یک پیام ویدیویی منتشر کرد ، که به طور معمول در پایان مراسم تابعیت بازی می شود ، پس از شهروندان جدید سوگند وفاداری می خورند.

در حالی که مرز ایالات متحده و مکزیک شاهد چیزی است که “فاجعه انسانی” خوانده شده است به دلیل تغییر جو بایدن در سیاست های اصلی مهاجرت سلف خود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ویدئویی منتشر کرده و از شهروندان تازه تابعیت یافته برای انتخاب کشورش تشکر می کند

به نظر می رسد بایدن از تصاویر اخیر آشفته شده است که نشان می دهد افراد خردسال بی سرپرست در “غلافهای” کوچک در مراکز نگهداری بیش از حد گمرک ایالات متحده و حفاظت از مرز (CBP) شلوغ شده اند ، بایدن “قربانی کردن” مهاجران را تحت فشار قرار داد.

“همه شما یک چیز مشترک دارید – شجاعت. شهامت لازم برای فداکاری و انجام این سفر. شجاعت برای ترک خانه ها ، زندگی خود ، عزیزانتان و رسیدن به ملتی که چیزی فراتر از یک مکان نیست شما یک عنوان جدید برابر با یک رئیس جمهور آمریکا بدست آورده اید ، عنوانی که من به آن افتخار می کنم – شهروند “، گفت: 46 امین POTUS.

بایدن ، که سیاستمداران جمهوری خواه ، از جمله فرماندار تگزاس ، برای سیاست های مرزی مکزیک خود فراخوانده اند ، در این ویدئو گفت که شهروندان جدید “عنوان جدیدی برابر با یک رئیس جمهور آمریکا کسب کرده اند” ،

“عنوانی که من بیشتر به آن افتخار می کنم ، شهروند ، شهروند ایالات متحده آمریکا.”

این پیام در حالی است که مقامات ایالات متحده بیش از 171،000 مهاجر را در مرز با مکزیک در ماه مارس دستگیر کردند ، طبق اطلاعات اولیه به اشتراک گذاشته شده با رویترز ، بالاترین تعداد ماهانه در دو دهه گذشته.

©
رویترز / برو ناکامورا

خانواده های مهاجران پناهجو پس از عبور از رودخانه ریو گراند به ایالات متحده از مکزیک در پنیتاس ، تگزاس ، ایالات متحده ، 26 مارس 2021 ، منتظر هستند تا توسط گشت های مرزی ایالات متحده منتقل شوند تا سوار اتوبوس شوند.

ماموران گشت مرزی به طور متوسط ​​روزانه 5،000 مهاجر را بازداشت می کنند و وزارت امنیت داخلی پیش بینی می کند که حدود 500،000 تا 800،000 مهاجر در طول سال مالی 2021 تا پایان ماه سپتامبر وارد شوند.

با این حال ، بسیاری از جابجایی ها ، احساس کردند که این پیام در شرایط فعلی یک “سلام علیک” است.