رسانه ها می گویند ، فیلم های Deepfake در “بزرگترین وب سایت های پورنو” شکوفا می شوند

رسانه ها می گویند ، فیلم های Deepfake در “بزرگترین وب سایت های پورنو” شکوفا می شوند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برخی از اهداف مشهور فیلم های صریح و عمیق جعلی شامل گفته ها اما واتسون ، ناتالی پورتمن ، بیلی الیش و تیلور سوئیفت است.

گزارش های Wired UK با استناد به تجزیه و تحلیل جدید انجام شده توسط “شرکت تشخیص عمیق جعلی” Sensity.

طبق گفته های این مجله ، ارقام Sensity نشان می دهد که تاکنون در سال 2020 ، هر ماه حداکثر 1000 فیلم جعلی عمیق در وب سایت های پورنو بارگذاری شده است ، افراد مشهوری که مانند آنها در این فیلم ها از جمله Ema Watson ، Natalie Portman ، Billie Eilish و Taylor Swift مورد استفاده قرار گرفته اند.

گزارش شده است که فیلم های deepfake که در XVideos ، Xnxx و xHamster – “سه تا از بزرگترین وب سایت های پورنو” ارسال شده است ، میلیون ها بار مشاهده شده است ، تبلیغات پیرامون آنها احتمالاً به این وب سایت ها کمک می کند تا درآمد کسب کنند.

جورجیو پاترینی ، مدیر عامل و دانشمند ارشد Sensity ، استدلال کرد که “نگرش این وب سایت ها این است که آنها واقعاً این مسئله را مشکلی نمی دانند”.

“تا زمانی که دلیل محکمی برای آن وجود نداشته باشد [porn websites] Patrini اظهار داشت: “برای پایین آوردن آنها و فیلتر کردن آنها ، من کاملاً اعتقاد دارم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.” “مردم همچنان آزاد خواهند بود که این نوع مطالب را بدون هیچگونه عواقبی در این وب سایت ها بارگذاری کنند که توسط صدها میلیون بازدید شده است. مردم”.

الکس هاوکینز ، جانشین xHamster ، نشان داد که گرچه شرکت آنها سیاست خاصی در مورد جعل عمیق ندارد ، اما “مانند هر محتوای غیرجنسی دیگر” با آنها رفتار می شود.

هاوکینز گفت: “ما کاملا نگرانی در مورد deepfakes را درک می کنیم ، بنابراین حذف آن را آسان می کنیم.” “محتوای بارگذاری شده بدون کسب مجوز لازم مغایر با شرایط استفاده ما است و پس از شناسایی حذف خواهد شد.”

این مجله همچنین اشاره کرده است که صاحبان Xnxx و Xvideos درخواست خود را برای اظهار نظر پس ندادند و ظاهراً ارقام Sensity شامل PornHub نبوده است که علی رغم ممنوعیت ساخت جعلی عمیق در سال 2018 ، “هنوز با فیلم ها مشکل دارد”.