رسانه ها جزئیات مربوط به چگونگی گرفتن عکس برهنه از مدیر عامل آمازون جف بزوس را آشکار ساخت

رسانه ها جزئیات مربوط به چگونگی گرفتن عکس برهنه از مدیر عامل آمازون جف بزوس را آشکار ساخت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این پیشرفت از حماسه ای طولانی پیروی می کند ، که National Enquirer درمورد ماجرای خارج از ازدواج بزوس ، گزارش ها و عکس های صمیمی خود را منتشر می کند. ثروتمندترین فرد جهان پس از آن تحقیقات در مورد چگونگی بدست آوردن این اطلاعات را آغاز کرد ، و این منجر به ادعایی مبنی بر هک شدن عربستان سعودی از تلفن وی شد ، ادعایی که ریاض آن را رد می کند.

روزنامه دیلی بیست با استناد به اسناد دادگاه ، به وب ملی Enquirer عکس برهنه از مدیر عامل آمازون ، جف بزوس ، می خواست بیش از 500،000 دلار دریافت کند ، که وب می گوید ، نور افشای ثروتمندترین فرد جهان را روشن می کند.

در سپتامبر سال 2018 ، مایکل سانچز ، نماینده استعدادهای درخشان هالیوود ، به گزارش آندره سیمپسون ، گزارشگر National National Enquirer درباره یک نمایشگاه در “بیل گیتس از نوع ، میلیاردر بسیار مشهور” نزدیک شد. سانچز ادعا کرد که این مرد با دوست متقابل خود لاف زده است (اسناد دادگاه هویت وی را فاش نمی کند) ، در مورد رابطه با یک بازیگر.

میلیاردر ناشناخته پس از آن تصمیم گرفت كه تصویری از آن بازیگر را به دوست سانچز ارسال كند ، اما سهواً عکسهای برهنه از خودش ، عکسهای سکسی از بازیگر و ارسال نامه های صمیمی برای هر دو نفر را ارسال كرد.

سانچز ادعا كرد كه دوستش ، كه گفته می شود اطلاعات شرب را دریافت كرده است ، می خواست مبلغ شش رقمی را بدست آورد ، در حالی كه سانچز ظاهراً در مبادله مواد سس ، به عنوان مرد میانی تبدیل می شد.

در اواسط اکتبر سانچز گفته شد که با فشار بر National Enquirer و American Media Inc. (AMI) ، ناشر سابق این مضمون ، برای امضای توافق نامه عدم افشای (NDA) ، گفت: و گفت که تاخیرهای آینده منجر به فروش داستان به “یکی از رقبای ضعیف شما ” اسناد دادگاه به نقل از سانچز گفت: “من ترجیح می دهم كه از این امر جلوگیری كنم”.

در آن زمان ، هم AMI و هم National Enquirer هویت میلیاردر مرموز را که سانچز از آن به عنوان “بیل” یاد می کرد ، نمی دانستند. او می خواست در صورت استفاده از عکس های برهنه میلیاردر و سایر مطالب مسخره ای که توسط سانچز تهیه شده است ، 300000 دلار به او پرداخت کند اگر آنها نمایشگاه و 500،000 دلار را منتشر کردند.

معامله بین سانچز و AMI طبق گزارش ها در 18 اکتبر امضا شد و در همان روز سانچز فاش کرد که “بیل” جف بزوس است و بازیگری که او با او رابطه داشت خواهر او ، لورن بود. در این توافق نامه آمده است که سانچز فقط 200،000 دلار دریافت می کند ، اما طبق گفته AMI این بزرگترین مبلغی است که تاکنون برای یک داستان پرداخت کرده اند. گفته می شود که این توافق نامه شامل “اطلاعات ، عکس ها و پیام های متنی است که رابطه بین بزوس و ال سانچز را اثبات می کند”.

پس از انتشار National Enquirer نمایشگاه خود را در بزوس ، سانچز علیه AMI دادخواستی منتشر کرد ، ناشر سابق این سفره ، وی را به یک طرح مفصل برای سرقت از او متهم کرد و گفت که او تنها منبع گزارش آنها نیست. با این حال ، اسناد دادگاه می گوید که به اصطلاح “زیر سلفی کمربند” جف بزوس از سانچز دریافت شده است.

در پاسخ به انتشارات National Enquirer ، بزوس یک مشاور امنیتی را استخدام کرد تا دریابد که چگونه این تبلت متن ها و عکس های خود را از تلفن خود بدست آورد. گاوین دو بکر ، مشاور عالی امنیتی بزوس در ماه مارس سال 2019 گفت: “محققان و چندین کارشناس ما با اطمینان بالایی به این نتیجه رسیدند که سعودی ها به تلفن” بزوس “دسترسی داشتند و اطلاعات شخصی به دست می آورند.

در اوایل سال جاری روزنامه گاردین گزارش داد كه هكرهای سعودی پس از دریافت یك فیلم از ولیعهد محمد بن سلمان ، ولیعهد این كشور ، به تلفن بزوس هك كردند. ریاض به طور قاطع این ادعا را رد کرده است.