رسانه های ایالات متحده رسوایی است

رسانه های ایالات متحده رسوایی است

نیل والیس ، سردبیر سابق Fleet Street ، این هفته مهمان Jon Gaunt است و آنها به برخی از بزرگترین اخبار از جمله شورش انقراض ، خانواده سلطنتی و انتخابات ایالات متحده نگاه می کنند.

نیل والیس نمایش این هفته را با اعلام اینكه “شورش نابودی به سینوتاف حمله كرد ، به مراسم بزرگداشت حمله كرد و با پرتاب بنرهای خود بر روی بنای یادبود و زیر پا گذاشتن تاج های گل ، به یك لحظه مقدس حمله كرد. در این روند آنها به میلیون ها نفر در سراسر کشور توهین کردند ، این نفرت انگیز بود. ”

در مورد رسوایی مارتین بشیر در مورد مصاحبه خود با دیانا ، نیل واقعاً از لب شلیک می کند و می گوید: “اگر این روزنامه بود ، بی بی سی خواستار این بود که اسکاتلندیارد درهای ما را می زند و ما را دستگیر می کند.” او به همان اندازه در مورد هری و مگان صراحت دارد و امتناع قصر از اجازه دادن تاج گل به وی می گوید: “هری تختخواب خود را مرتب کرده یا بهتر است بگوییم مگان تختخواب خود را مرتب کرده و باید در آن دراز بکشد”

نیل به طور قاطع اظهار داشت که واکسیناسیون می کند و در مورد ضد واکسرها اظهار داشت ، “من فکر می کنم آنها احمق هستند و حداقل آنها غیرمسئول هستند ، من اصولاً طرفدار واکسیناسیون اجباری نیستم اما بسیار کشنده است من دارم به این ایده می پردازم رعایت اصول من سخت تر و دشوارتر می شود. “

درباره انتخابات ترامپ و ایالات متحده نیل می گوید ، “برای رسانه های ایالات متحده جهنم عبرت آموخته شده است ، آنها کاملاً رسوا و مغرضانه عمل کرده اند ، و بسیار ضد ترامپ بوده اند.”

وی همچنین اظهار داشت كه: “ایده قطع رئیس جمهور واقعاً سرسام آور است. شما كاملاً حق دارید او را پس از صحبت تكه تكه كنید اما باید اجازه دهید تا صحبت كند.” وی در پایان با بیان اینکه “نفوذ ترامپ در حزب جمهوری خواه همچنان گسترده خواهد بود”.

این یکی را از دست ندهید