رسانه های “اخبار جعلی” چه خواهند گفت؟ دون جونیور می گوید که او با “موهای ترامپ” صبح خود “کامل داعش” رفت

رسانه های “اخبار جعلی” چه خواهند گفت؟ دون جونیور می گوید که او با “موهای ترامپ” صبح خود “کامل داعش” رفت

پسر ارشد رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ جونیور هفته گذشته از طریق شبکه های اجتماعی اعلام کرد که “ظاهرا” ویروس کرونا را گرفتار کرده و قصد دارد در اتاق خود در ایالت نیویورک قرنطینه کند. تنها چند روز بعد ، تاجر گفت که توسط یک تیم پزشکی “پاکسازی” شده است تا برای جشن شکرگذاری به خانواده اش بپیوندد.

دونالد ترامپ جونیور یک شوخی تحریک آمیز در اینستاگرام انجام داد که شامل ارجاع به داعش (داعش) * و مدل موهای برجسته خانواده اش بود.

در یک فیلم کوتاه به اشتراک گذاشته شده در صفحه اینستا ، پسر رئیس جمهور اظهار داشت که پس از گذراندن “10 روز یا 14 روز” در قرنطینه بدون آرایش و اصلاح “با داعش” داعشی کامل “است و افزود که این واقعا به” ترامپ “کمک نمی کند مو “خوب به نظر می رسد.

در حالی که ترامپ جونیور پس از استفاده از برخی محصولات مو از خودش فیلم گرفته است ، اما از اشتراک عکس “قبل” خود از صبح با 4.2 میلیون فالوئر خود پرهیز نکرد و از مخاطبان پرسید کدام یک را بیشتر ترجیح می دهند

“شما هرگز داعش کامل نمی روید!” سپس دون جونیور به پیروان خود توصیه کرد و عنوان مشابهی را به پست خود اضافه کرد.

کاربران شبکه های اجتماعی با جریانی از LOL پاسخ دادند ، برخی شوخی کردند که واقعاً از سبک “داعش کامل” او لذت برده اند و تاجر را به عنوان نامزد ریاست جمهوری در سال 2024 فراخوانده اند.

یک instagrammer نوشت: “” Trump Hair “چیزهایی است که افسانه ها از آن ساخته شده اند.”

برخی مراجعه به سازمان تروریستی را کمی بی احتیاط دانستند اما برخی دیگر با آن روبرو شدند. یکی از سخنان تند و تیزتر “اخبار جعلی” تاج دونالد ترامپ جونیور ، رهبر جدید داعش را به دست خواهد گرفت.

“بیایید ببینیم که چگونه رسانه سعی می کند این یکی را بچرخاند. اکنون می توانم آن را بشنوم که دونالد ترامپ جونیور گفت که او یک داعش کامل دارد … در حال حاضر پیش بینی احمق ها را کرده است [sic]”، یک نفر پیشنهاد داد.

یکی دیگر با تمسخر هشدار داد: “با صدای بلند نگویید داعش پدر شما آنها را ترور می کند ، ممکن است به یک هواپیمای بدون سرنشین حمله کنید”.

طبق تصاویر رسانه های اجتماعی ، دونالد ترامپ جونیور پیش از این در کنار خانواده اش در حال جشن شکرگذاری در خارج از خانه دیده شده بود ، فقط یک هفته پس از اینکه از طریق اینستاگرام اعلام کرد که آزمایش ویروس کرونا مثبت است و قصد دارد در کابین خود را منزوی کند. فرزند ارشد رئیس جمهور فاش کرد که تیم پزشکی برای گذراندن تعطیلات در کنار خانواده اش مشکلی ندارد ، در حالی که به غذایی که او و دوست دخترش کیمبرلی گیلفویل برای آن روز تهیه کرده بودند افتخار می کند.

* داعش ، همچنین به عنوان داعش / داعش / دولت اسلامی شناخته می شود ، یک گروه تروریستی است که در روسیه و بسیاری از کشورها ممنوع است.