رسانه می گوید ویزا ممنوعیت پرداخت در برابر شرکت والدین Pornhub را کاهش می دهد

رسانه می گوید ویزا ممنوعیت پرداخت در برابر شرکت والدین Pornhub را کاهش می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ویزا اعلام کرد که پرداخت برای Pornhub و سایر وب سایت های متعلق به MindGeek که دارای محتوای ساخته شده توسط کاربر هستند ، همچنان ممنوع است.

نیویورک پست گزارش می دهد که غول خدمات مالی ویزا اعلام کرده است که به کاربران امکان خرید پورنو را از برخی از وب سایت های متعلق به شرکت MindGeek ، مالک یکی از معروف ترین سایت های پورنو در جهان – Pornhub ، می دهد.

به گفته این روزنامه ، این ممنوعیت از طریق وب سایت هایی که محتوای ساخته شده توسط “استودیوهای حرفه ای” مانند Brazzers یا Digital Playground را میزبانی می کنند ، برداشته می شود.

سخنگوی ویزا گفت: “به دنبال یک بررسی کامل ، ویزا امتیاز پذیرش سایت های MindGeek را که محتوای استودیوی بزرگسالان را به صورت حرفه ای تولید می کنند ، باز می گرداند.”

در همان زمان ، ویزا اعلام کرد که به حفظ ممنوعیت پرداخت در برابر وب سایت های متعلق به MindGeek که در آن کاربران می توانند محتوای خود را مانند Pornhub ، YouPorn و RedTube بارگذاری کنند ، ادامه خواهد داد.

ممنوعیت پرداخت در نظر گرفته شده توسط ویزا همراه با مسترکارد پس از تحقیق انجام شده توسط آنها در پی مقاله NYT مبنی بر ادعای “پورنو هاب با فیلم های تجاوز جنسی” اعمال شد.

در میان واکنش های پس از آن ، PornHub اعلام کرد که کاربران تایید نشده را از میزبانی محتوای خود در وب سایت منع می کند ، زیرا قبلاً هر کاربری می تواند یک حساب کاربری ایجاد کند و محتوای خود را بر روی سیستم عامل بارگذاری کند.

Pornhub همچنین اقدام به غیرفعال کردن اکثر قریب به اتفاق فیلم های پورنو میزبانی شده در آن کرد ، که در صورت حذف کامل فیلم ها ، به این معنی است که وب سایت اکثر محتوای کاملاً بزرگسالانه خود را از دست می دهد.