رز مک گوان با انتقاد از “روشنفکران لیبرال” به دلیل دفاع از تحلیلگر CNN در مورد رسوایی استمنا

رز مک گوان با انتقاد از “روشنفکران لیبرال” به دلیل دفاع از تحلیلگر CNN در مورد رسوایی استمنا

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/105817/27/1058172723_0:240:4521:2784_1200x675_80_0_0_1c59f3caa55667dfb4468b483a88b6a2.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010211080841230-rose-macgowan-slams- Liberal- entellectuals-for- برای-دفاع-از- cnn- تحلیلگر-بیش از-استحاله-رسوایی /

جفری توبین ، وكیل و تحلیلگر حقوقی آمریكایی پس از افشای آلت تناسلی مرد در طی تماس زوم با همكارانش در نیویوركر ، توسط كارفرما معلق شد. توبین این اقدام را “یک اشتباه احمقانه” توصیف کرد.

رز مک گوان بازیگر هالیوود و فعال برجسته #MeToo پیامی کاملاً کلیدی علیه آن “روشنفکران لیبرال” فرستاد که به گفته وی ، مشتاق دفاع از روزنامه نگار حقوقی جفری توبین در رابطه با رسوایی استمنا public عمومی هستند.

توبین ، تحلیلگر برجسته CNN و نیویورکر ، در تماس اخیر زوم با همکاران روزنامه خود به افشاگری و خودارضایی متهم شده است.

پیرمرد 60 ساله بابت اقدامات خود ، که او آن را “یک اشتباه احمقانه شرم آور” خواند ، عذرخواهی کرد و ادعا کرد که فکر می کرده تماس ویدیویی را بی صدا کرده است. نیویورکر بعداً کارشناس را به حالت تعلیق درآورد در حالی که بررسی وضعیت هنوز ادامه داشت.

با هشتگ #MeeToobin در توییتر ، بسیاری برای دفاع از متهم درمورد آنچه “تصادف” می نامند شتافتند.

با این حال ، برخی از فعالان نسبت به اقدامات نویسنده عصبانی با مدافعان توبین بودند. میزبان ترکان جوان ، آدرین لارنس ، در مورد این پیشرفت اظهار داشت که “خودارضایی در محل کار طبیعی نیست و قابل قبول نیست – این آزار جنسی است”.

مک گوان در توئیتر خود نوشت: “آیا همه شما می توانید تصور کنید اگر یک زن محافظه کار در یک جلسه # بزرگ مانند #MeToobin خودارضایی گرفتار شود؟ اگر این یک زن لیبرال بود؟ اگر WOC بود؟ “

“آیا شما فکر می کنید” روشنفکران “لیبرالی برای دفاع از او برخاسته اند؟” بازیگر از لارنس پرسید. “او در آتش سوزانده خواهد شد”.

لارنس موافقت کرد.

چندین دهه توبین با نیویورکر اکنون به دنبال اقدام عمومی صریح جنسی وی مورد بررسی قرار گرفته است. کارشناس همچنین به دنبال این رسوایی در CNN مرخصی گرفته است.