رزومه مجازات مرگ؛ ترامپ افراد غیر مستند در سرشماری را هدف قرار می دهد؛ عملیات افسانه

رزومه مجازات مرگ؛ ترامپ افراد غیر مستند در سرشماری را هدف قرار می دهد؛ عملیات افسانه

بحث های عمومی پیرامون دو سیاست اساسی پیرامون آن صورت گرفته است: مجازات اعدام و هدف گیری مداوم رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، هدف قرار دادن مهاجران بدون سند در مورد سرشماری ایالات متحده.

رابرت داناممدیر اجرایی مرکز اطلاعات مجازات اعدام ، نگاهی دوباره در مورد مجازات اعدام فدرال از سر گرفته است. “هفته گذشته ، برای اولین بار در حدود دو دهه ، اعدام های فدرال در زندان های ایالات متحده در Ter Haute از سر گرفتند ، [Indiana]، “ایندیاناپولیس استار چهارشنبه گزارش داد.” پس از وقفه 17 ساله ، سه مرد اعدام شده اند: دانیل لوئیس لی در 14 ژوئیه ، وسلی ایرا پورکی در 16 ژوئیه و داستین لی هونکن در 17 ژوئیه. “چرا اکنون؟

سارا دادی، وکیل مهاجرت و نامزد سابق کنگره دموکرات برای ایلینویز ، در مورد ترامپ صحبت می کند که سعی دارد از ورود دسته های بیشتری از مردم به ایالات متحده جلوگیری کند و اقدامات مورد استفاده برای ردیابی و تبعید بدون سند و در برخی موارد کاملاً مستند و قانونی را برای ساکنان فراهم کند. اکنون وی در تلاش است افرادی را که در ایالات متحده هستند از سرشماری خارج کنند. یادداشتی که وی روز سه شنبه صادر کرد ، دفتر سرشماری را راهنمایی می کند تا افراد بدون سند را از پایگاه تقسیم که از سرشماری آینده ایالات متحده محاسبه می شود ، خارج کند.

کیم ایورسنروزنامه نگار مستقل و مجری نمایشگاه کیم ایورسن ، عملیات افسانه را مقابله می کند ، که در آن نیروهای امنیتی فدرال به کانزاس سیتی ، میسوری اعزام شده اند و اکنون به شیکاگو ، ایلینویز ، و آلبوکرک ، نیومکزیکو می روند. همچنین ، وی درباره جنگ سخنان نامزد دموکرات و معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا ، جو بایدن با ترامپ بحث می کند. در جریان یک شهربازی مجازی روز چهارشنبه ، بایدن نخستین نژاد پرستی را انتخاب کرد که به ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شود ، در حالی که ترامپ بعداً در همان روز پاسخ داد که وی “به استثنای آبراهام لینکلن” ، بیشتر از هر کسی برای آمریکایی های سیاه انجام داده است. آیا هردو برای دروغ گفتن “F” بزرگی به دست می آورند؟

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم