ردیف های رادیو تایمز در بازگشت به رولینگ حمله ، ویرایش خندق ضد ستیزی از مقاله آنلاین

ردیف های رادیو تایمز در بازگشت به رولینگ حمله ، ویرایش خندق ضد ستیزی از مقاله آنلاین

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107980/54/1079805483_0:0:3014:1694_1200x675_80_0_0_4517438e707ddbb0e1322450bf75ee56.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008281080307564- رادیو-بارها-پیکان-برگشت-بر-پرتاب-حمله-ویرایش-خارج از-ضد-سمیتیسم-لجن-از-مقاله-آنلاین /

نویسنده هری پاتر و حیوانات خارق العاده جایزه حقوق بشر ایالات متحده را در میان جنجال درباره اظهارات “ترنسفوبیک” وی مبنی بر اینکه “افرادی که قاعدگی می کنند” فقط زنان هستند ، بازگرداند.

مجله تلویزیونی رادیو تایمز بعد از اینکه توییتر خشم خود را از طرف توییتر منتشر کرد ، مجبور شد با عجله ادعاهای خود علیه نویسنده هری پاتر ، جی کی رولینگ را ویرایش کند.

نسخه اصلی مقاله آنلاین منتشر شده در روز جمعه ، ادعا می شود که ادعا می شود که رولینگ برابر “زشتی و چاقی با شر” ، اجساد را در بانک جادوگران گرینگوتس به عنوان کلیشه های ضد ستیزی و “تعامل مضاعف” با برده داری مجلس الف به تصویر می کشد. -فروش کتاب های کودک سری.

اگرچه این صفحه چند ساعت پس از پخش مستقیم ویرایش نشده است ، اما یکی از کاربران توییتر قادر به گرفتن عکس از متن اصلی است:

محور اصلی این قطعه ، اتهامات اخیر ترانس هراسی علیه نویسنده انگلیسی بود و اینکه آیا این بدان معناست که بینندگان همچنان می توانند از تماشای فیلم جدید Strike ، که از مجموعه رمان های پلیسی که رولینگ با نام مستعار نوشته بود ، لذت ببرند.

این بحث در ماه ژوئن پس از اعتراض نویسنده به مقاله آنلاین با اشاره به “افرادی که قاعدگی دارند” آغاز شد ، با اشاره به اینکه ساده تر است که آنها را “زن” نامید.

اظهار نظرهای وی با بیان اینكه فعالان حقوق ترنسجندر معتقد بودند كه نه تنها زنان “cis-جنسیتی” قاعدگی ندارند ، عصبانی شد. آنها حمایت کردند هری پاتر ستاره های دنیل ردکلیف ، اما واتسون و روپرت گرینت و ادی ردماین از جانوران خارق العاده مجموعه فیلم ها.

در همین حال ، رولینگ جایزه Ripple of Hope خود را به بنیاد حقوق بشر رابرت اف کندی بازگرداند که سال گذشته این افتخار را به او اعطا کرد ، آخرین پیام از توییت او در ماه ژوئن.

مقاله رادیو تایمز طوفانی اعتراضی را در توییتر برانگیخت ، از جمله گروه حقوق همجنسگرایان اتحاد LGB و مفسر محافظه کار آمریکایی ، کاندیس اونز.