رای دهندگان قرار است نتایج نظرسنجی روز انتخابات را پس از یک کار پر سر و صدا ارائه دهند

رای دهندگان قرار است نتایج نظرسنجی روز انتخابات را پس از یک کار پر سر و صدا ارائه دهند

رکورد 100 میلیون نفر قبل از طلوع صبح امروز رأی خود را به صندوق انداختند که رای دهندگان در روز انتخابات در مرکز انتخابات قرار گرفتند تا یک مبارزات تلخ به پایان برسد.

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، و جون جتر، روزنامه نگار و نویسنده ، برای بحث درباره وقایع پیرامون انتخابات امروز ریاست جمهوری با ما همراه باشید. ستاد انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ برای شب انتخابات دو “اتاق جنگ” در مجموعه کاخ سفید ایجاد کرده است. در همین حال ، جو بایدن از مزار پسرش بازدید می کند و آخرین بار در پنسیلوانیا ظاهر می شود.

جیم کاوانو، نویسنده در thepolemicist.net و “CounterPunch” و نویسنده کتاب “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت پس از جورج فلوید” ، برای بحث در مورد بخشهای مخفی قبلی گزارش مولر که نشان می دهد دادستان ها از جولیان آسانژ ، ویکی لیکس و راجر استون برای تحقیق تحقیق کرده اند ، به ما پیوست. هک کردن سرورهای کمیته ملی دموکراتیک و همچنین تخلفات احتمالی مالی کمپین ، اما سرانجام ترجیح داد هزینه ای برای آنها در نظر نگیرد.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد یک داستان ضد جنگ دات کام به ما می پیوندد که در مورد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، مشترکاً “تحسین امپراتوری ایالات متحده و برنامه های آنها برای ادامه کار ماشین جنگ” را بیان می کند.

نیک دیویس، نویسنده کتاب “کتاب میهن پرستی مخالفت: آمریکا در عصر جنگ بی پایان” ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چگونه انتخاب لوئیس آرس در بولیوی در ماه گذشته ، کودتایی جسورانه و تند و زننده به رهبری آمریکا در آمریکای لاتین را معکوس کرد. در این مقاله هشدار داده می شود “انتظار عیاشی از نیرنگ های جعلی آمریکا”.

دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد در کالج سنت مری در کالیفرنیا ، برای بحث در مورد مقاله “چرا رأی دهندگان در انتخابات ممکن است مهم نباشد” به ما پیوست. دکتر راسموس گزارش داد که آنچه ممکن است نتیجه انتخابات در 3 نوامبر را تعیین کند تعداد افرادی که در واقع رای می دهند نباشد. در عوض ، ایالات متحده ممکن است بر اساس تعداد شمارش آرا تصمیم گیری کند.

دنی هایپهونگ، نویسنده و مشارکت کننده گزارش برنامه سیاه ، برای بحث در مورد سخنرانی تلویزیونی آیت الله علی خامنه ای در روز سه شنبه به ما پیوست. وی در سخنرانی خود ، انتخابات ایالات متحده را مسخره کرد و گفت که رئیس جمهور ترامپ در حال نشستن می گوید این “تقلبی ترین انتخابات ایالات متحده در طول تاریخ” است و “مخالف وی می گوید ترامپ قصد دارد تقلب گسترده کند”.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده جنگ اعلان نشده آمریکا ، برای بحث در مورد “مقاله Mint Press News” ، که گزارش می دهد اوو مورالس ، رئیس جمهور پیشین بولیوی قصد دارد به بولیوی برگردد ، به ما پیوست. “اوایل این هفته ، دادگاهی در بولیوی اتهامات تروریسم را که توسط دولت کودتای ژانین آونز علیه مورالس مطرح شده بود ، لغو کرد.”

جیمز کری، سردبیر و مالک مشترک در Geopoliticsalert.com ، به ما پیوست تا در مورد نگرانی های یمن مبنی بر اینکه اسرائیل به طور فزاینده ای نقش عمومی را در کشور خود بازی می کند ، صحبت کنیم. طبق مقاله ای در Mint Press ، “جاه طلبی های اسرائیل در کشورشان به تنگه باب المندب ختم نمی شود و شایعاتی مبنی بر اینکه زمین های یادآور آنچه در فلسطین است به زودی می توانند به سواحل یمن برخورد کنند”.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم